Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

Įdėkite savo rankas visus Peter Jackson Hobitas trilogiją, netikėtas kelionė sielvartą Smogo ir ugnies armijas gerbėjų mūšis! Nes jūs ypač ir dėl žodžio poilsio, Kelioninius pasakos ir MGM Interaktyvus suporuotas su Warner Bros Interactive Entertainment ir sulaukėję Interactive sukūrė šį awesome žaidimą, kad aš šiandien esu Pristatydamas jums. Žaidimas taip filmo siužetą (daugiau ar mažiau), bet kelia jums pagrindinių vaidmenų, jei ir tik jei jūs jį atsisiųsti iš Playstation 3 žaidimai torrent svetaines.
LEGO Hobitai yra žinomas dėl savo humoro, dėl savo savybių, kurios apima sukurti didelį Lego objektą su specialių medžiagų, kad jūs turite rasti ir minios figūrėlės, kad galite pasirinkti. Veiksmas nuotykių žaidimas yra panašus į naujausias Lego žaidimai. Ją sudaro dideliame žemėlapyje, kur Jūs galite judėti tarp skirtingų renginių, iš kur jūs rinkti arba keistis į konkrečią medžiagą, ko jums reikia iš tam tikros misijos.
Visi personažai skiriasi klausimu veiksmus jie gali atlikti, todėl Nykštukas Company padarai su skirtingais capabilities.The misijų kolekciją vyksta vietose, pavyzdžiui, Bag End, rūkas kalnuose, Goblin-miesto, Hobbiton, Lake-Town, Dol Guldur, Lonely ir Rivendell.
Žaidimas buvo išleistas balandžio, 2014 8 keliuose žaidimų platformų, kad visi fanai gali gauti jį ir išbandyti ją. Žaidimas ateina arčiau filmą per Talking minifigures. Dialogas yra paimtas iš filmo su Christopher Lee žaidimo kūrėjas.
Žaidimas gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų, kaip mes visi tikėjosi. Kritikai sveikino humoro ir žaidimo vizualizacijomis. Žaidimas gavo palankią rezultatas 9/10 Steam ir 3,5 / 5 dėl Metacritic. GRYOnline.pl anketa apžvalgininkas komentavo: "LEGO Hobitai yra gerai padaryta žaidimas, kuris nenutraukia jokių naujų žemės. Įdomi istorija, atmosfera filmo ir didele pasaulio koegzistuoja su senais žaidimo sprendimų ir gerai žinomų problemų. Vidurio žemė iš plytų turi didelį potencialą, tačiau kūrėjai, matyt, nenori pasinaudoti visa tai (dar). Gerbėjai serijos ir Tolkienas garbintojų tikrai smagiai daug valandų, bet jie nebus nustebinti. "