Uncharted 4

Uncharted 4

Uncharted 4 vagis pakrašty yra artėjančių žaidimas, kad jūs nenorite nepastebėti, tai paskutinis žaidimas Uncharted serijos, Nathan Drake kaip pagrindinis veikėjas, ir jums bus sužinoti daugiau apie jo gyvenimą, kad gali būti ne vienas Antroji iš nuotykių. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš laisvosios Xbox One žaidimai torrent svetainės ir smagiai yra geriausias Treasure Hunter, kad yra ten.
Iš to, ką aš mačiau ne vėliau E3 2015 žaidimo demo, šis žaidimas yra stebina ir tai pilna non stop veiksmo, ir kai aš sakau, veiksmų, aš iš tikrųjų reiškia tai! Drake norėjo įsikurti ir, kai jis vedė Eleną Fisher jis mokė, kad viskas vyksta pakeisti ir jis pagaliau gali turėti normalų gyvenimą ir likti iš problemų, bet nuotykių niekada palieka jus ramybėje, aš tai jį ... jus kaip žaisti jį.
Drake brolis, kuris buvo daroma prielaida, kad miręs yra iš tikrųjų gyvas ir pasiekia jam, kad paklausti jo pagalbos ir sunaikina savo geriausią tobulą gyvenimą, kad jis turėjo. Taigi, dar kartą Drake turi įdėti savo rinkinį įgūdžių gero naudojimo ir jums bus padaryti, kad vyksta su broliu į kelionę ieškoti, kas, atrodo, prarastą piratų lobis, ir padaryti, kad jie turi keliauti į mistinis saloje. Istorija įvyks porą metų po to, kai praėjusiais žaidimo įvykių.
Žaidimas atrodo puikus ir grafika yra aukščiausios klasės, iš to, ką aš mačiau iš demo šis žaidimas ketina būti geriausias Uncharted žaidimas, kad aš kada nors žaisti ir nėra jokios abejonės, apie tai, kas mažai informacijos ir aspektas buvo imtasi priežiūra padaryti šį žaidimą atrodytų tikroviškai, nors ji turi, ką į jį, kad atrodo neįmanoma. Drake turės dabar naują kovoti ir slaptas įgūdžius ir, žinoma, kad jūs galės daryti visus dalykus, kad jums buvo naudojami prieš ankstesniame žaidime, pavyzdžiui, rankų į rankas kovoti ir demontavimo.
Uncharted 4 vagis pakrašty bus išleistas kovo 18, 2016, ir aš negalėjau būti labiau susijaudinęs ir nekantrus, kad žaisti šį awesome žaidimą, ir jei jūs esate panašus į mane, tada jūs norite būti tarp pirmųjų žmonių jį žaisti. Taigi, norint padaryti, kad viskas, ką jums reikia padaryti yra eiti į mūsų žaidimus torrent svetainę ir gausite šį žaidimą ne laiku ir jis bus nemokamai! Todėl įsitikinkite, kad patikrinti jį ir turi virš kitų žaidimų, kad mes turime ten atrodo, gal jums bus rasti kažką, kad jums patiks.