Pastovi C iš Xbox 360 žaidimai torrent

Pastovi C iš Xbox 360 žaidimai torrent

Daug, daug ... po daugelio metų Albertas Einšteinas paskelbė specialios reliatyvumo teorija sako, kad nėra nieko greičiau, kad šviesos greitis, žmonija kelia savo viltį Superluminal Project keliauti per laiką ir erdvę laisvalaikio kelionėms.
 Jei radote idėja patraukli, jūs galite gauti žaidimo Pastovi C iš Xbox 360 žaidimai torrent svetaines. Sužinokite, jei žmonija pagaliau galėtų rasti būdą, kaip apgauti mirtį ir tapti nemirtingu, ar tai tik bandymas, kad pagaliau bus pasaulio chaosas.
2D dėlionės platformingo buvo parengtos ir paskelbtos Tarptautinės žaidimai sistemos, Co., Ltd "ir išleistas kovo 7, 2014.
Jūs kontroliuoti gelbėjimo robotą, kuris privalo įvykdyti visus viduje į vis dar erdvėje, kur siaubinga krizė yra apčiuopiamas tai užmarštį pareigas. Naudojant du pagrindinius mechanikos žaidimo, "time lauko" ir "sunkumą perkelti" jums kontroliuoti mažai robotas per įvairių lygių baigti kiekvieno lygio.
Paslaptingos įvykiai, kurie sukelia laiko iškraipymo nuves jus į kelionę per daugiau nei 100 protas sukimo lygių. Žaidimas yra unikalus futuristinis atmosferą kartu su dideliu garso takelį.
"Xbox 360" versija gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų kartu su palankia balas 8.5 iš 10 nuo visuotinio akcininkų susirinkimo anketa recenzentas, Ray Carsillo kuris taip pat komentavo: "Constant C, dėlionės platformingo kur žaidėjai kontroliuoti bebaimis robotas bando dešinėje mokslo negerai, iš karto suintrigavo mane, kai aš pirmą kartą pamačiau jį Tokyo Game Show pernai. Su paprastais mygtuko paspaudimų pora, sunkumą ir laiko buvo mano, kad komanda, todėl daugybei fizikos galvosūkiai galimybės iš karto tapo akivaizdus. "