Tomb Raider Underworld

Tomb Raider Underworld

Tomb Raider Underworld yra vienas iš mano mėgstamiausių Lara Croft žaidimai šios serijos ir ji turi viską, kad jums būtų tikėtis ir nori iš savo mėgstamą herojė, gera istorija, nuostabus vietų jums ištirti ir paslaptingumo daug. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada aš labai rekomenduojame jums jį atsisiųsti iš nemokama PC žaidimai torrent svetainę ir gauti į vieną iš didžiausių nuotykių, kad jūs kada nors gyventi, šis žaidimas nebus nuvilti ne visi, žada!
Žaidimas prasideda parodyti savo mėgstamą mergina, Lara, sprogstamasis savo nuosavą dvarą visa tai tam, kad išsiaiškinti, kas atsitiko jos motina ir tęsti kelionę ir tyrimus tėvu. Tada istorija rewinded ir mes einame atgal per savaitę, ir mes sužinome, kad Lara atrado įdomių dalykų, kurie gali sukelti motinai ir artefaktų, tokių kaip Thor plaktukas, kurį ji manė, kad padėtų jai atidaryti Underworld ir rasti savo.
Be awesome istorija pilna nuotykių ir paslaptis, šis žaidimas taip pat turi naujų ir geriau pagerinta grafika ir aplinka atrodo dabar daug daugiau gamtos ir Lara atrodo labiau žmogus. Ir ji pagerėjo jos parkour, gimnastikos ir laisvai besisukantis įgūdžius, kad jūs galite būti geriau explorer ir eiti ten, kur normalus žmogus negalėjo, ir jums bus daryti tyrinėjimo daug didžiulė atvira pasaulio iš egzotinių vietose, į tankiais miškai ir gilintis į jūras. Tai patirtis, kad jis bus tikrai padaryti jums jaustis kaip jūs, turintys savo gyvenimo laiką.
Visa tai įtraukta į jos cool kovinius įgūdžius ir jums bus padaryti daugiau nei vyksta žygis. Jūs turėsite kovoti su gyvūnų, įvairių zombių ir skeletų ir net Samdinių, kurie bando gauti į savo kelią. Jums bus taip pat daro klasikinis Lara Croft anketa galvosūkiai daug, kur jūs turite išsiaiškinti, kuriuo keliu eiti ir ką gali būti geriausias būdas, nes taip, dabar jūs turite galimybę pasirinkti, kokiu keliu norite priimti ir ten, kur norite peršokti arba kurios atbrailos norite grumtis toliau. Ir jei jūs kada nors prarasti, dabar jūs turite sonaro įtaisą, kuris nuskaito jūsų apsidairykite ir jums pasakys, kur jūs turite eiti.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus ir jūs tikrai turite jį žaisti, jei esate iš serijos ventiliatorius ar jūs tiesiog patinka Nuotykių žaidimai, ar cool žaidimai apskritai. Šis žaidimas tikrai žino, kaip jums, kad adrenalino smaigalys, kad jūs norite jaustis ir jūs ketinate patinka šis žaidimas ir serijos dar daugiau. Taigi parsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę, nereikia gaišti šią progą!