Deadpool

Deadpool

Deadpool yra tikrai mano mėgstamiausia superherojus žaidimas, kad aš rekomenduoju visiems, kurie nori žaisti įdomus žaidimas, kuris taip pat yra trečiojo asmens šaudyklė ir turi atvėsti anti herojus su specialiais gebėjimais ir kuris gali suteikti jums porą valandų, ar dienų (jei yra ne hardcore žaidėjų) gameplay. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvosios Xbox 360 žaidimai torrent svetaines, ir jūs galite ieškoti kitų žaidimų, kuriuos norite žaisti savo senosios mokyklos konsolės mūsų šiuolaikinių laikų.
Pagrindinis veikėjas yra žinoma jūsų mėgstamiausia "Merc su burna" anti hero, deadpool, kuri yra visiškai supranta, kad jis yra žaidimas, simbolis ir jis trunka šį klausimą į savo rankas pristatyti Jums ypatingą nuotykį, kad jūs niekada nebuvo patyręs anksčiau. Norint padaryti, kad ir sukurti labiausiai awesome žaidimą kada vaidina Pagarbiai, jis primygtinai reikalauja, kad aukšto Moon Studios nusiųsti jam scenarijų ir kai jis ją gauna jis visiškai perrašo jį padaryti žaidimą taip, kad jis nori ir tada eiti ir daryti Jūsų pirmoji misija, kuri yra nužudyti sugadintas žiniasklaidos magnatas šansas balta.
Baigę misiją ir imtis šansas kaip savo įkaitais, kuri kidnaped iki Arclight ir Vertigo o jūs sakė, kad Jums susprogdino žaidimo biudžetą kartojant visus misijos akcentai. Jums bus matyti iš deadpool crazy veiksmų ir žaidimo istorija daug turės posūkiais daug ir paverčia nes jums žaisti žaidimą, kad yra parašyta labiausiai Insane simbolių Marvel Visatoje, kuri vieną kartą per komiksus jis bandė nužudyti visus, iš šios Visatos, todėl taip, gana beprotiška, ir jums bus išgirsti net du savo balsus, kurie yra jo galvos, ir jis turės juokingi dialogai su savimi.
Pagrindinis tikslas yra, gerai aš tikrai nežino, kas yra jo pagrindinė užduotis, nors jums bus kovoti su kai kurių Portretų deadpool piktadarius, pavyzdžiui, p grėsmingas, Domino, galvos svaigimas ir Arclight ir jums bus kartais padėjo herojai, kad jūs erzina, kaip Ernis, Kabelinė ir jūsų akis, Rogue obuolys. Laikydami istorija įtemptumėte bus kūrybos ir juokingų cutscenes, kad galite lengvai padaryti už gerą komedija veiksmo filmas.
Apibendrinant po jums bus žaisti šį žaidimą jums pasakyti, kad taip pat, šis žaidimas yra tikrai nuostabus ir verta suteikta pabandyti. Ir aš labai rekomenduojame, kad jūs darote, nes asmeniškai tai mano mėgstamiausia superherojus, kovos herojus, vadina jį, tačiau norite žaidimas visą laiką. Viskas, ką jums reikia daryti norint gauti šį žaidimą, tai parsisiųsti jį nemokamai iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę šiandien! Rasite jį Kita platforma prieinama per.