Assassin "Creed juoda vėliava IV

Assassin "Creed juoda vėliava IV

Assassin "Creed juoda vėliava IV Laisvė Cry yra DLC, kad sugeba daryti vieną dalyką, kad Juodosios vėliava negalėjo padaryti mums labiau rūpi charakterio ir jo misiją, o ne gameplay ir visų dalykų, kuriuos galite padaryti, ir ji kad teikiant emocinę istoriją apie vergovę ir žmonijai. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš mūsų nemokamą PS4 žaidimai torrent svetainę ir žaisti su viena iš įdomiausių istorija yra nuo pat Ezio trilogijos Assassin.
Žaidimas pasakoja emocinę istoriją Adewale, kuris buvo vienas iš Edward Kenway quartermasters o vėliau jis tapo Assassin kad narys. Ir mes einame į priekį 15 metų po to, kai Juodosios Žymėti įvykių, kai Adewale buvo po takas, kuris sakė, kad ten buvo tamplierių veikla West Indies jūros. Po kelių blogų oro sąlygų Adewale ir jo įgula sudužo nuo Haičio pakrantėje Saint-Domingue kur jis matė, kad žmonės buvo po brutalaus vergijos įtakos ir jis tapo Simpatinė į juos.
Adewale tada kelia savo brolystę Assassin misija šalia ir lieka toje srityje pamatyti, kaip jis gali padėti žmonėms, kurie yra pagal vergijos įtakos, nes jis buvo vergas per kai jis buvo vaikas. Vėliau jis randa apie tai ten buvo žmogus Port o Prensas, kad dirbo su tamplieriai ir jos vardas buvo Bastienne Josephe ir Adewale bandė užmegzti ryšį su ja. Ir tada jis kovoja iš vidaus, kad jis galėtų baigti vergovę kartą ir visiems laikams.
Šalia pagrindinių misijų jums bus taip pat turi tam tikrų šalutinių misijų ir karinio jūrų laivyno kovos, kad jūs turėjote originalaus žaidimo. Ir kas yra didelis, apie šį šalutinį misijų yra tai, kad jie visi yra tos pačios temos, kaip pagrindinio tikslo, kuris yra taupymo žmones, ir jums bus taupymo žmones, kurie užpuolė tiems, kurie nori imtis juos vergais ar jums bus vyksta į šeimos aukcione jį sustabdyti ir nužudyti žmones, kurie nori parduoti, kad šeimą.
Visa tai daro už nepaprastą žaidimą su emociniu istoriją, kad bus padaryti jums labiau rūpi pagrindinio herojaus dėl to, kad nėra daug pamatyti ir ištirti, nes šis žaidimas neturi didelės atviros pasaulio, kaip ir ankstesnių žaidimų, bet jums tikrai patinka. Jei norite žaisti šį DLC šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę ir ieškoti kitų žaidimų, kad jūs rasite ten.