Parsisiųsti Playstation 3 žaidimų torrent

Parsisiųsti Playstation 3 žaidimų torrent

Protų .. Žmogaus smegenys yra stebėtinai nuostabus ir neįtikėtinai protingas, tai, kas skiria mus nuo animals- racionalumą. Kompleksas organas turi saugoti tiek daug prisiminimų apie mus jausmus galimybes. Bet laiku, mes pamirštame. Jis turi patirties, kad būtų galima mokytis dalykų ir niekada pamiršti apie juos.
 Linkime ten buvo Memory Stick ar kažkas panašaus saugoti tai, ką mes norėtume prisiminti laviną. Jau nekalbant apie nemirtingumo idėją. Meistras Perkraukite pateksite į pasaulį, kur žodis mirtis seniai pamiršta, kur jūs neturite jaudintis įsiminti. Parsisiųsti Playstation 3 žaidimų torrent ir įveskite Soul Cloud, vieta, kur jūsų siela yra nemirtingas.
Pirmasis asmuo sci-fi nuotykių video žaidimas yra nustatytas viduje Soul Cloud, kur jūs tyrinėti žaidimo pasaulis spręsti galvosūkius visoje 34 nuostabių aplinkoje. Siela Debesis yra futuristinis milžinas serveris, kuris saugo visus savo prisiminimus, kai tu mirsi. Sieloje Cloud visiems turi pirkti salą, kur dangoraižiai, namai ir kambariai turintis prisiminimus iš mirusiojo praeityje.
Vaiduokliškų žaidimas funkcijos savitą vizualinį stilių, puiki istorija-line psichologinius elementus, dinamišką garso takelį ir palaiko Valų kalbos. Jis buvo sukurtas ir paskelbtas Velso Interactive ir išleistas spalio 29, 2013.
Aleksas Castro Twinfinite davė žaidimo palankų atsiliepimą komentuodamas "Apskritai, Meistras Perkraukite yra puikus ekranas kūrybiškumo ir išradingumo, kad egzistuoja indie pasaulyje. Pramogos Gameplay, įdomių galvosūkių ir gaivus nauja koncepcija trunka apie 8 valandas, kad Meistras Perkraukite neabejotinai verta 15 $ kainuoja. "