Helldivers

Helldivers

Helldivers turi negailestingi, kai jis ateina kovoti. Jūs susiduria su žiauria mirtimi, kai jūsų taktinius ir Co-op įgūdžiai nėra pakankamai prieš gudrus priešų. Super Žemė yra arčiau žlugti, nes sugebėjo demokratija pakišo koją tarp kariškių ir vyriausybės taisyklių linijas. Trys svetimų priešo rasių užpuolė žemę ir tai jūsų misija, siekiant apsaugoti jį. Būsite dalis Helldivers, gryno kovinį vienetą. Parsisiųsti PS 4 žaidimo torrent ir įveskite dystopian futuristinis pasaulis, kuris yra ant nesėkmės slenksčio.
Žaidime tiek vieno žaidėjo ir iki keturių grotuvas Co-op režimai ir tai iš viršaus į apačią shooter. Bet jūs norite pagerinti savo komandinio darbo gebėjimus ar išbandyti jį, Helldivers kviečia Jus tapti Federacijos herojus. Komunikacija yra svarbu, ir net gyvybiškai dauguma iš karto. Uždenkite savo komandos draugus, veikia ginklus ir įrankius, išmintingai, padaryti viską, kad turėjo tam, kad laimėti karą. Jeigu jums reikia pastiprinimo, viskas, ką turite padaryti, tai atsiųsti iki nelaimės signalus su draugais, kurie gali prisijungti ir padėti jums per veiksmus bet kuriuo metu. Ne daugiau kaip keturių žaidėjų gali žaisti kartu internetu ar vietoje.
Norint laimėti, jūs turite kovoti ir nukniaukti per priešo teritoriją, užbaigti misijas ir skambinti Dropship priimti jus išjungtas planetoje. Bet, žinoma, siekiant, kad veiklos, kurį turi išmokti koordinuoti savo veiksmus ir išvengti draugiškus aukų, kurios, mano nuomone, yra ventiliatorius žaidimo dalis.
Iš viršaus į apačią šaudyti 'em up žaidimas buvo sukurtas Arrowhead Game Studios, paskelbė Sony Computer Entertainment ir neseniai išleistas kovo 2015 PlayStation 3, PlayStation 4 "ir" PlayStation Vita. Helldivers gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų ir rezultatus nuo jo išleidimo su IGN skyrimo ją 9/10 teigdama, kad "žiauriai, orientuota, ir mechaniškai turtingas, Helldivers yra vienas iš geriausių Co-op veiksmų patirtimi galite turėti." Gamecritics dalijasi tą patį teigiamą nuomonę, sakydamas, "Nors ji negali atrodyti daug ant paviršiaus, Helldivers turi daug vyksta, kai žaidėjų kasti, ir yra vienkartiniai tarpžvaigždinė trooper Raiding mirties planetų pragarą niekada nebuvo labiau tobulai atspindėjo nei ji yra čia."