Vaikų Šviesos

Vaikų Šviesos

Vaikų Šviesos tai ne žaidimas tik vaikams. Noriu pradėti, sakydamas tai, nes žinau, kad daugelis žaidėjų vengti jį, galvoju, kad jis neatitiko jų amžių. Aš čia pakeisti savo pirmą įspūdį apie žaidimą. Pagrindinė priežastis, kad privertė jus patikėti, kad tai vaikiška žaidimas yra susijęs su savo išvaizda ir simbolis, kuris yra maža mergaitė, tiesa? Na, tai jūsų šansas išvengti realybę įtikinamų pasaka-kaip žaidimas, kad bus išbandyti savo logiką ir sumanumas daug kartų. Jei aš ne įsitikinęs jums atsisiųsti Playstation 3 žaidimų torrent dar laukti išgirsti pailsėti.
Vaikų Šviesos yra alinantis darbo rezultatas, kaip personažų dialogas ateina epic Rhymes. Daugiau nei, kad vaizdines yra puikūs. Taip, žaidimas yra skirtas atsižvelgti mums pasaką kelionę, ir ji su kiekvienu colių ekrane. Jums reikės princesė Aurora, iš kunigaikščio dukra, kurie visada norėjo, kad būtų galima skristi vaidmenį. Prieš jos paslaptingas mirė, ji papasakojo Aurora, kad vieną dieną ji bus tai padaryti. Ne per ilgai po to, Aurora yra rasti šaltas kaip ledas savo lovoje, manoma, kad miręs visi. Tikėdami, kad ji vis dar miega Aurora atsibunda stebuklinga žemė Lemūrijoje. Ten ji susiduria ir išlaisvina iš miško, kuris pasakoja savo Tragiška istorija žemę, kaip tamsiosios karalienė išsiuntė savo dukteris pavogė Lumineers ponia: mėnulis, saulė ir žvaigždės.
Jūsų misija bus padėti Aurora, mažai Firefly, Óengus Finn parsivežti daug reikia Lumineers. Išspręskite galvosūkius, kovoti priešų, kurie nori sustabdyti jums, ir būti herojė žaidime mylimas visų amžiaus grotuvus. Ne daugiau kaip trys priešų gali rodyti iki mūšyje įskaitant bosas kova. Igniculus bus jūsų geriausias sąjungininkas kovų kaip jo gebėjimai apima akinanti priešų.
Vaikų Šviesos buvo sukurtas Ubisoft Montreal, paskelbė "Ubisoft" ir išleistas 2014 m balandžio mėnesį daugelyje platformų. Platforming, RPG, nuotykių video žaidimas gavo gerus atsiliepimus po išleidimo su daugeliu žaidėjų ir kritikų tai siūlo didžiausią balus. PlayStation žaidimo versija gavo 90.00% palankias nuomones dėl GameRankings, iš 9/5/10 apie GameZone ir 9.3 / 10 dėl IGN rezultatą. Žaidimas siūlo į grąžinimo pakankamai priežasčių jums suteikti jai bent vieną pabandyti, nes vienas tai pakankamai, kad jūs norite jį žaisti vėl ir vėl.