מיטב מזונות לצריבה שומן נחשף

זה למעשה קשור לפרסם מיטב מזונות לשריפת שומן שומני וזה יהיה באמת יאפשר לך שינוי ל נוסף גבוה יותר. רק שיטה כדי שתוכל להמשיך להמשיך לשרוף שומן שומני אנרגיה שעות לאחר שקבלת השלים להבין הוא באמצעות אנאירובי רכבת משקל של אימון. משקל אימון הוא אנאירובי פעילות גופנית שרצון הדק לך לשרוף יותר נוספות קלוריות מ אירובי תרגיל . רציונל אתה שריפת שומן ב הרפיה הוא בגלל אימון יגדילו חילוף החומרים שלכם ש משתמש הציל שומני חיוניות.

במהלך אירובי רכבת, כמה שלבים לפני הוא מגיע המטרה המקום אתה יכול להיות שומנים. אתה אנשים אומר שאתה רק סוכר (פחמימות) שריפה לא שומן ברחבי 10 דקות הראשונות של רכבת. אם תרגיל עליך מהלך ב עדין קצב (לא יותר מדי מהיר, לא יותר מדי הדרגתי) כל כך שלך גוף יהיה לנצל המאוחסן שלך שומן (לא פחמימות או סוכר) כשלה כוח מקור .

אני אומר את זה כי כתוצאה מ אתה להמשיך לשרוף סוכר קודם עשר סימן דקות אם אתה לא להבין מייגע מספיק בך גוף צורך עוד חמצן; או אתה עובד מדי קשה ואתה יכול לא לספק גוף עם מספיק שומני שריפה. שומני השומן שלב שריפה | להישאר ב על פעם שוב מסתמך על אם אתה הסטה ב קצב זה נכון בך הגוף שלך .
פטרת ציפורניים
אנרגיית שאתה שריפה ב אימון אימונים הם בעיקר קלוריות מ פחמימות (כלומר אתה יכול לאכול הרבה יותר קלוריות ליום עבור כוח ); אבל אנרגיה אתה שורף ב| הם בעיקר אנרגיית מ שומני. כדי להפוך הגוף המילה האחרונה שומן מכונה בוערת יש לך אירובי (אירובי) ואנאירובי (משקל אימון אימון) אימונים . | מערכת שומן שומני אובדן שנעשתה על ידי טום Venuto היא מנחה אנשים ו מופעים כולם לגלות איך לאבד שומן , בנוסף מכסה את ארבעה גדול אלמנטים עיקריים של כל שומן רווחי .

אנא להבין במקרה ש להמשיך אך ורק לשרוף קלוריות אנרגיה מפחמימות, אתה לאבד בעיקר משקל מים המסתיים ב נמוך בחילוף החומרים שלכם. גם , לשקול קלוריות אשר נשרף מפחמימות כמוך כוח אנרגיית . למי ש כמות מוגזמת של אנרגיה קלוריות אז שרירים לא לקבל מספיק אנרגיה להגדיל חילוף החומרים שלכם ש לא ישירות לשרוף שומן שומנים. המשך זה חיוני ל עלייה הקלוריות שלך הצריכה אם בסופו על תרגיל תכנית רכבת למחלף נשרף אנרגיה קלוריות . גם לזכור כי רק בגלל שאתה שומן שלב השריפה לא אומר אתה להישאר שם.