Exprescredit.pl

Rynek pożyczek pozabankowych od pięciu lat systematycznie rośnie, zachowując corocznie kilkuprocentową dynamikę wzrostu. Najmniejsze zainteresowanie pożyczkami online przejawiali mężczyźni z grupy fifty five-64 lata, co może wynikać z tego, że preferują oni formy finansowania wypłacane w tradycyjny sposób, czyli do ręki w placówce stacjonarnej. Im też najdłużej zajmowało poszukiwanie pożyczki na miarę swoich potrzeb - 11:34 min. Wbrew pozorom, pożyczki pozabankowe nie są zaciągane na spłatę rat kredytu bankowego. W sierpniu Lublinianie i mieszkańcy województwa lubelskiego sięgali również po pożyczki online z powodu wysłania dziecka do szkoły lub na studia. Szybki kredyt czy pożyczka on-line najczęściej udzielana jest przez prywatną spółkę.

Pożyczki chwilówki są udzielane na podstawie Kodeksu Cywilnego (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, Dz. U. nr 16 poz. Opłata przygotowawcza, opłata za przedłużenie terminu spłaty zobowiązania, ubezpieczenie pożyczki, opłata za rejestrację (najczęściej w wysokości 1 grosza - wiąże się to z weryfikacją tożsamości pożyczkobiorcy), ewentualne koszty windykacji (monity lub upomnienia). Najczęściej wiąże się to z działaniami mającymi na celu odzyskanie wartości pożyczki wraz z dodatkową opłatą. Między czerwcem a sierpniem, najczęściej z pożyczek on-line pożyczka przez internet korzystały mieszkanki Lublina w wieku 25-34 lata.

Są to pożyczki udzielane na krótki okres czasu (najczęściej miesiąc) oraz tanie kredyty na okres do 2 lat. Co więcej istnieją możliwości zaciągnięcia promocyjnych pożyczek bez żadnych kosztów aż do 1600 złotych! Na szczęście, w razie jakichkolwiek kłopotów termin spłaty pożyczki można przedłużyć za niewielką opłatą. Nie musimy obawiać się problemów w przypadku braku możliwości spłaty w terminie, gdyż bez problemu za drobną opłatą termin ten możemy odroczyć.