Mybestpetshop.com

Mybestpetshop.com 2009 yılında kurulmuş olup 2010 yılında online interaktif satış olarak hizmet çıtasını yükseltmiştir, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Mybestpetshop.com, sanal ortamda 5 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.Mybestpetshop.com'un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Mybestpetshop.com, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır. Mybestpetshop.com bugüne kadar on binlerce müşterisinin kedi maması, köpek maması, balık yemi gibi bir çok siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Pet sektörü içersinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri http://mybestpetshop.com doğrultusunda İnternette Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

Mybestpetshop.com hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Mybestpetshop.com hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Mybestpetshop.com'a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.Mybestpetshop.com müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.