Parsisiųsti Maze Runner: The apsvilti bandymai 2015 nemokamai

labirintas bėgikas: The apsvilti apie spardyti ir pirmo filmo gerbėjai Serialas nekantriai laukia jo tęsinys išleidimo. Per artėjančius filmas Thomas (vaidina Dylan O’Brien) ir jo draugai tritonas, Minho, Teresė Agnes (vaidina Thomas Brodie -Sangster, Ki Hong Lee ir Kaya Scodelario) susiduria su didesne problema, kai jie stumiami aplinkybių ieškoti clues apie slaptos ir galingas organizaciją, vadinamą WCKD. Jų nuotaikinga kelionė trunka juos dykuma ir pavojingų kraštovaizdžio apsvilti. Gladers komanda su rezistentų ir atskleisti šokiruojančią sąmokslo WCKD.

, o žiūri dvi oficialias priekabos iš apsvilti bandymai aš pastebėjau, keli motyvai filmo, kad randama naujausią paauglių išlikimo sėkmingų išgyvenimo filmai, pavyzdžiui, bado žaidynės, prieštaringi, Tomorrowland kompiuterio. Daug kartų aš jaučiau, kad aš buvo žiūrėti scenos kompiliaciją iš išvardytų Filmai: visuomenę, kuri kontroliuoja savo piliečius, nes jie buvo marionetės, panašus ar net tapatūs rinkiniai, pavyzdžiui, niūrių valgyklose, sugriauti miestai, slaptų korporacijų pastatai, futuristinis ginklų ir technologijų. Bet kokiu atveju, filmas turi kažką naują, įdomų siužetą ir veiksmų, kurie Jus domina ir nežinia aktyvuota.

Amerikos dystopian Sci-Fi veiksmo filmas paremtas antrąjį romaną į labirintą Runner trilogija parašė James Dashner. Tai antroji įmoka į labirintą Runner filmų serijos, režisierius Wes kamuolį ir atliko TS scenarijaus Nowlin. Labirintas bėgikas:. Į apsvilti tyrimų metu nustatytas išleidimo rugsėjo 18, 2015 Jungtinėse Amerikos Valstijose Century Fox

filmavimai prasidėjo Fall 2014 New Mexico, kaip mes sužinojome iš Wes Ball, kuris sakė, “Mes esame Naujosios Meksikos dabar. Mes turime įgulą ir etapus. Esame sparčiai artėja mūsų šaudyti laiką. Rinkiniai statomi. Tos pačios įgulos daug grįžta. Dauguma dauguma grįžta, išskyrus tuos, kurie buvo žuvusių [pirmoje plėvelės]. Scenarijus tikrai ateina kartu “. Tai yra mūsų viltis, taip pat ir visi mes galime padaryti, tai palinkėti komanda komercinį kritikas ir sėkmę.