Dragon Quest Heroes PS 3

Dragon Quest Heroes PS 3

Tuo metu aš rašau, žaidimas Dragon Quest Heroes: pasaulio medžio anketa Vargas ir amaras žemiau arba ド ラ ゴ ン ク エ ス ト ヒ ー ロ ー ズ 闇 竜 と 世界樹 の 城 (visiems Japonijos garsiakalbius) neseniai buvo išleistas PlayStation 3 ir nustatyti išleidimui per vieną mėnesį, spalio 13, 2015 PlayStation 4. Hack-ir-velniop žaidimas buvo sukurtas Omega pajėgų paskelbtas Square Enix ji įvertino T Paaugliai kaip žaidimas yra fantazija smurto scenas, švelnus kraują ir švelnus, rodančių temas.

Veiksmas pagrįstas RPG yra nustatytas magišką pasaulį Dragon Quest, fikcija karalystė Erusaze, kur taika vyrauja tarp žmonijos ir monstrų, kol vieną dieną, monstras, kuris įstumiamas į siautulingas pyktis, pradėjo pulti žmonėms nepagrįstus, faktas, kad buvo Pro-Apsaugai karalystės, įstatymas ir Meer atgauti širdis monstras. Jums reikės ant abiejų Aurora arba Luceus vaidmens, nes jie komanda su gerbėjai mėgstamų simbolių iš ankstesnių žaidimų, tokių kaip Alena, Yangus ir Bianca. Žaidimas sumaišo su KOEI Tecmo anketa Dynasty Warriors serijos žaidimų su iš Square Enix Dragon Quest serijos simbolių gameplay.

Praėjusiais metais pirmą kartą nuo rugsėjo, Yuji Horii paskelbė žaidimą “Sony Computer Entertainment Japan spaudos konferencija ir po trijų mėnesių, specialusis leidimas, skirtą PlayStation 4 buvo išleistas, parduoti 38.000 vienetų per pirmą savaitę. Žaidimas yra ir japonų ir anglų balsus.

Po jo išleidimo, gauta žaidimas tiek teigiamas kritinė ir komercinės registratūra, su 35/40 balas nuo Famitsu. Žaidimas parduota daugiau nei 594,000 kopijų savo pirmąją gyvenimo savaitę. Tarkime, kad sėkmingas žaidimas yra dėl to Akira Toriyama parašas vaizdinės stiliaus, kuri būdinga žaidimą serijos.Parsisiųsti Dragon Quest herojai PS 3 nemokamai