PC žaidimų torentus

PC žaidimų torentus

Aztez yra naujas žaidimas, kad ji kuriama nuostabus komanda sudarė tik du žmonės, komanda ji vadinama komanda Colorblind ir vardas yra gana tipiška žaidimo, kad mes ketiname kalbėti apie šiandien.
Taigi, ką mes turime čia yra kietas žaidimas grindžiamas veiksmų šalutinį przewijanie skandalistas sumaišyti su Ruožtu paremtos strategijos, kad jūs tikriausiai matote stalo žaidimas. Išleidimo data žaidime yra nežinoma, bet mes tikimės, kad šis žaidimas pateikta vėliau šiais metais, ir mes jau žinome, kad jis ketina būti prieinama visiems žaidimų platformų.
Pakalbėkime daugiau apie žaidimą, ieškinys yra dedamas į actekų imperijos apie 100 metų prieš Ispanijos invazijos, o iš ten viskas, ką turite padaryti, tai kovoti ir išplėsti savo teritoriją.
Vienas iš žaidimo gamintojų atsisėdo 2014 E3 su IGN ir pasakė, kad bendras tikslas šiame žaidime yra jums susidurti ir atlaikyti ispanų ir ateityje juos iš Meksikos, tad tai reiškia, kad jei jums patinka strategija stalo žaidimai kaip esame įsitikinę, kad pasakyti, kad šis žaidimas yra skirtas jums.
Kitas dalykas, kad mes sakėme, kad yra atstovas šiame žaidime, nes komanda, kuri sukūrė Tai spalvos arba viena spalva .... raudona. Nes juoda ir balta nėra spalvos, jei jūs nežinote, tai dabar. Taigi nėra jokių spalvų kokia išskyrus priešų, kad jūs nužudyti krauju, likusios yra juoda, balta ir pilka, ir mes tai patinka! Nėra nieko pernelyg išgalvotas, nieko per daug sudėtinga ir neatrodo žaidimo tipo, kuris turėtų 20 valandų verta samouczków.
Iš to, ką matėme iki šiol šis žaidimas atrodo ir groja nuostabus ir mes tikrai tikimės, kad jį žaisti, kai jis bus išleistas, nuo to, ką mes girdėjome tai bus prieinama PC ir tada PlayStation 4 "Xbox One" ir Playstation Vita. Žinoma, kad mes skatiname jus gauti kai ji atsiras nuo laisvųjų PC žaidimų torentus svetainių, kurios bus jums sutaupyti laiko ir pinigų tuo pačiu metu.