PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Istorija yra parašyta su trijų spalvų į šalutinį przewijanie skandalistas, ėjimais pagrįstas strateginis vaizdo žaidimų, Aztez. Na, jei mes laikome negyvenamųjų spalvų, taip pat. Priešingu atveju, istorija yra parašyta raudonai kruvinas raudona.
 Artėjantis žaidimas buvo sukurtas Komanda Colorblind-pažodžiui ?! Bet kokiu atveju, tai ilgai lauktas žaidimas, kuris atrodo replayable vėl ir vėl, ir visiškai patiko kiekvieną kartą. Išleidimo data nebuvo paskelbta, bet jis tikimasi už PlayStation 4, playstation vita, Wii U ir Xbox One žaidimų platformų. Iki to laiko, jūs turite jį atsisiųsti iš PC žaidimai torrent svetaines galimybę.
Kiek mes jau sužinojau, žaidimas sujungia dviejų stilių žaidimų: beat 'em up ir strategijos stalo žaidimas iš actekų imperijos. Sklypas vyksta apie 20 metų prieš Ispanijos invazijos. Galite naudoti ginklus, pavyzdžiui, kardas, peilis, ieties ir klube yra plėsti ir palaikyti actekų imperiją bandymas. Žaidimas yra sukurtas jaučiasi žaidimo, kaip Ben Ruiz Matthew Wegner, kūrėjai, maniau, kad tai būdas, žaidimas bus "suteikti žmonėms jaustis kaip badass".
Nors jis nebuvo išleistas dar Ian Birnbaum gyrė žaidimo meno stilius, ir pažymėjo galimą tendenciją "istorinių šalutinio scrollers".