PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Vagis yra tai, ką galite skambinti meilė tai ar neapykanta ji tipo žaidimas, ir aš jums pasakysiu, kodėl. Žaidimas yra originalus vagis serijos perkrauti ir kaip pagrindinio herojaus ar herojus, tačiau jums patinka skambinti jam, vis dar Pastogė meistras vagis
Pagrindinis pasakojimas apie žaidimą yra tas pats kaip ir anksčiau, jums žaisti kaip Garrett, šiek tiek Robin Hood įkvėpė veikėjas vagia iš turtingųjų ir padėti vargšams ir veiksmų dedamas šimtai metų po įvykių pirmoje žaidimo šios serijos ir Visata lieka ta pati, tu žaidi labai labai didelis miestas, kad gali būti taip pat klaidina. Kupina tamsus ir Smokey alėjos puikiai tinka jums paslėpti ir nepastebėti miestas nepatinka savo įprastinę sandbox tipo mieste, nes nelinksma pakrovimo ekranai.
Naujas kietas papildymas žaidime yra greitai brūkšnys žinomas kaip smigimas gebėjimas, kuris leidžia jums eiti nepastebėti už savo varžovą ir padaryti jums jaustis kaip ninja, kitų nelinksma dalys lygio dizainas žaidimas, kuris neleidžia jums lipti dalykų, kad jūs paprastai galės.
Kitas cool dalykas, kad jums gali patikti ar neapykanta yra fokusavimo funkcija, kuri iš esmės yra jūsų "voras jausmas", kad jums pasakys, kur jums reikia eiti, ką galite patraukti ir padeda jums kovoti lėtėja puolimo laikas ir jums pasakys, kaip efektyviai imtis žemyn savo varžovą, bet man ši funkcija tapo žaidimo kelią pernelyg lengva.
Kita vertus jums bus visiškai kaip ginklų, kad Garrett turi po savo rankovėmis ir kaip kūrybingi galite tapti, kai jis ateina į Stealth ir ataka ir tai, kas šis žaidimas yra visa informacija apie: tylėti, būti greitas ir veiksmingas. Galite gali Fire Water rodykles liepsnojančių fakelais nužudyti savo kelią šviesą ir būti nematoma.
Visa tai žaidimas yra gana padorus ir jei jums patinka slaptas žaidimas, kad jums reikia būti kantrūs ir sumanūs tada jums tikrai reikia duoti šį žaidimą išbandyti ir pasakykite mums, ką manote. Šis žaidimas yra skirtingose ​​platformose, bet jei norite paleisti jį savo kompiuteryje, mes rekomenduojame jums gauti jį nuo laisvųjų PC žaidimai torrent svetaines.