Traffic Racer 3D Araba Yarışı

 

 

traffic smash araba yarısı

Bugün size özellikle Android telefon veya tablet kullanıcılarını yakından ilgilendirecek harika bir oyuncan bahsedeceğim. Tamamen Türk yapımı (MADE IN TURKEY) olan bu harika oyun, etkileyici oyun içi grafiklere sahip. Özellikle 3d araba yarışı tutkunları için tasarlanmış oyun, grafiklerinin yanı sıra kurgusu ile de rakiplerinden birkaç adım önde görünüyor.

Sizleri daha fazla meraklandırmadan oyunun ismine ve genel özelliklerine geçelim.

Traffic Smash : Sürücünün Günlüğü (Traffic Smash : Racer's Diary) ismi ile Google Play Store de yayın yapan oyun, çok kısa sürede milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Türk oyun geliştirme firması Apptologia Games tarafından geliştirilen oyun, kendi alanında Türk geliştiriciler tarafından üretilen en kaliteli oyunlar arasına da girmeye aday.

Traffic Smash : Sürücünün Günlüğü (Traffic Smash : Racer's Diary) oyununun genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse, bu harika araba yarışı oyunun göze çarpan en önemli özelliği HD grafikleri. Kaliteli 3D grafiklere sahip olan oyunca oynanabilirlikte gayet güzel. Hem sensor, hem de direksiyon ile kontrol edilebilen oyunda, 7 farklı araba, 3 farklı hava durumu ve 3 farklı harita mevcut.

Oyunda yol boyunca çeşitli bonuslar kazanmanız mümkün. Ayrıca F16 saldırısından tutunda oyunu daha zevkli hale getiren kıvrımlı virajlarda bu harika oyunu ön plana çıkaran özellikler arasında.

Oyunda gerçek kazançlarda sağlamanız mümkün. Belli başlı zamanlarda düzenlenecek ödüllü oyunlarda bilgisayar ve tablet kazanma fırsatı da sunan oyun kendi alanında zirveye oynayacak gibi görünüyor.

Sizde zamanınızın hem eğlenceli, hem de kaliteli geçmesini istiyorsanız, elinizden düşüremeyeceğiniz bu harika 3D Araba yarışı oyununu kaçırmayın derim.

İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptologia.trafficsmash

android 3d oyuntürk yapımı android 3D oyun

En çok indirilen 3d arama yarışı