PS4 žaidimų torentus

PS4 žaidimų torentus

Kas sėkmė apkabino platformos video žaidimas, Rayman Legends! Vizualizacijomis, kontrolė, garso takelis, bendras žaidimo, lygio dizainas ir daug turinio atnešė žaidimas "vienas iš geriausių platforming vaizdo žaidimų kada nors" titulą. Jis taip pat laimėjo keletą apdovanojimų. Rayman Legends buvo paskelbta Electronic Entertainment Expo 2013, sukurta Ubisoft Monpeljė, paskelbtą "Ubisoft" ir išleistas rugsėjo 2013 m Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3, Wii U ir Playstation Vita platformų ir 2014 vasario mėn Xbox One ir PlayStation 4 d. paskutinis versiją galima rasti PS4 žaidimų torentus svetainėse.
Istorija taip Rayman ir jo draugų, kurie eiti į gelbėjimo misijos. Dešimt princesės žemę ir Teensies yra laikomi kalinių Dark Teensies. Jūs kontroliuoti Rayman, Globox ar bet kokį kitą simbolį, kai jie yra išlaisvinti. Kaip jums sutaupyti daugiau ir daugiau teensies galite atrakinti kitų pasaulio dalių. Yra 120 lygiai, kai kurie iš jų turi būti užbaigtas taip greitai, kaip įmanoma. Žaidimas taip pat kasdienio ir savaitinio iššūkius. Daugiau uždirbti trofėjus bus padidinti savo lygį "nuostabumo". Kaip nuostabus galite tapti? Gauk savo žaidimą ir sužinoti.
Kaip jau minėjau anksčiau, žaidimas buvo priblokšti žodžiais pagyrimų iš žaidimo recenzentų, pvz Edge, kuris davė žaidimą 9/10 sakydamas: "Vienas iš labiausiai Gavilējoša, vaizdžiai įsivaizduoti ir kilniaširdis platformówek einam per ilgą laiką" , Ir taip padarė IGN José Otero Kas įvertino žaidimo 9.5 / 10 PATVIRTINDAMOS "natūraliai, Rayman prasideda su paprasta bėgimas, šokinėjimas, ir perforavimo, bet prieš jį žinote jūs Slaptas praeityje dešimtys mirtinų spąstų, kovoja didžiulis viršininkų, arba žaisti per awesome iššūkis lygio, kad atrodo kaip "90s muzikos vaizdo klipų. Kiekvieną kartą, kai aš maniau radau asmeninė favorite etapą, šalia vienas atėjo kartu ir pakeitė jį".