PlayStation 4 žaidimų torentus

PlayStation 4 žaidimų torentus

FIFA 14 yra žaidimas, kad jūs wanna play tipo, bet jums nereikia vadovėliai, nes jūs manote, kad žinote viską, o jūs nesate negerai, tai; ai sunku žaidimas, kaip šis likti kuo arčiau realaus gyvenimo, kaip įmanoma ir vis dar pareikšti kažką naujo ir šviežios kiekvienais metais.
FIFA 14 Geg būti ne taip revoliucinis, kaip kituose žaidimuose, bet tai nėra blogas dalykas, nes ne visi žmonės jau patinka šis žaidimas, nes ji yra ir keisti žaidimą gali baigtis nėra toks malonus, kaip bandymas.
Jei jis yra ne sugedo, ne ją išspręsti. Mes turime jį! Bet šis žaidimas yra tikrai tik FIFA 13 su metais pasikeitė? Na .. ne. Yra mažų pokyčių, kurie yra sveikintina ir tikrieji autentiški FIFA žaidėjai tikrai juos pastebėti daug.
Visi maži pokyčiai yra tik atneš geriausia, kad FIFA turi pasiūlyti. Dabar jūs daugiau gamtos santykiai tarp grotuvo ir rutulio ir judėjimo atrodo labiau byra, o ne mechanikas ir jūs galite pamatyti realų jausmą pagreitį, kai jums padidinti greitį.
Žaidimas yra daugiau nei šešiasdešimt stadionų ir viskas ne žaidimas atrodo, jaučia ir skamba puikus. Dribbling tapo geriau ir tai gali būti daroma kartu, tai yra puikus papildymas į žaidimą ir artimųjų vis dar kaip jausmingas, kaip ir anksčiau.
Kitas dalykas, kad buvo malonus buvo patobulinta AI iš komandos ir oponentų ir visa tai atrodo labiau realus, nei anksčiau. Pastebėjome, kad net kamuolys turi keletą naujų mechanika ir mes įmetė įvarčių būdu, kad mes ne pamatyti prieš kitų FIFA žaidimuose.
Tai, kad turite tiek daug galimybių žaisti, kaip čempionato offseason ar tiesiog draugiškas rungtynes ​​tai, ką daro šį žaidimą taip malonu, ir mes galime aiškiai matyti, kodėl tai visų laikų mėgstamiausia tiek daug žmonių.
 FIFA Ultimate komanda, kuri buvo įtraukta į ankstesnį žaidimas yra dabar vėl, ir mes džiaugiamės, nes tai yra tik dalykas, kad FIFA trūksta, konkurencijos! Jūs žinote, kad vieną degtuką, konkurenciją ir draugiškas rungtynes ​​su kitais žmonėmis internete. Ir jūs gaunate monetas arba žaisti neprisijungęs arba internetu.
Norėdami būti teisinga, šis žaidimas yra geriausias FIFA žaidimas iki šiol, tai yra labai gerai padaryta, jie nebuvo pridėti dalykų, kad jums nebūtų tikriausiai nori ar reikia ir tai tikrai tiesa, ką futbolo / futbolo yra. Jei norite žaisti šį žaidimą, ir mes skatiname jus, eikite ir gauti jį nuo laisvųjų PlayStation 4 žaidimų torentus svetainių šiandien!