PS4 žaidimai torrent

PS4 žaidimai torrent

Detalės po detales po detales yra viskas, ką galite pamatyti gauti net žaidimo priekaba ir kaip gameress (taip, jūs perskaitėte, kad teisingai, moterišką Gamer) Aš visiškai vertiname ūkyje 51 įmonės darbą medžiagos vizualizacijomis. Žaidimas yra prolly bus savarankiškai paskelbė Lenkijos žaidimų studijoje, tačiau jo išleidimo data vis dar nežinoma. Jūs galite jį atsisiųsti į savo noru iš PS4 žaidimai torrent svetaines, bet jei aš jums, aš norėčiau palaukti, kol žaidimo juntamas.
Nors mes nežinome daug apie žaidimo istoriją Wojciech Pazdur, plėtros direktorius, suteikia mums keletą atskaitos taškų, susijusių su žaidimo tema. Įkvėptas drugelis Effect filmą, Pazdur yra sukurti žaidimą apie žmogaus atmintį. Į žaidimą, galite įvesti mirusio personažo atmintį ir pakeisti įvykių eigą, siekiant jį išgelbėti. Žaidimas yra pirmojo asmens šaudyklė "maišytas" su multiplayer komponentus, kurie leidžia grotuvas komanda su arba jo / jos draugams ar PG simbolių.
Žaidimas taip tyrėjas "juodas", kuris dirba už vyriausybės ir įvairių VIP ir "Tai daugiau siaubo ar rimto mokslinės fantastikos nustatymas. Pavadinimas reiškia įsikurti rezultatas. Tai apie du vaikinai, kurie nori gauti net tarpusavyje. Tai kodėl mes turime dvi istorijas, du herojai, ir labai asmeninę dramą tarp jų. Tai ne Epas istorija bet kokiu būdu. Tai pasakojimas apie žmones. ", Taip Pazdur sakė Dan Crawley interviu." Po 10 minučių žaisti bet kokį pirmojo asmens šaudyklė, jūs tiksliai žinote, kas bus iš jūsų priešų elgesį, "teigė jis. "Norėjome sukurti kažką, kad bus daugiau susukti ir proto."
Aš nežinau apie jus, bet aš esu visiškai intriguoja šio artėjančius žaidimą jau. Aš jums dabar su retorinis klausimas iš priekabos "kas yra tikra?"