PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Kvantinė pertrauka yra vienas iš žaidimų, mes tikrai laukiu žaisti ir jis bus išleistas balandžio 5, kitais metais. Žaidimo pristatymas mindblowing ir patalpos mums pasakyti, kad jis turės ne tik gerą istoriją, tačiau net ir tai labiau stebina gameplay.
Istorija, kad šis žaidimas yra bando pasakyti yra tai, kad buvo laikas, kelionės eksperimentas, kad negerai ir dėl to, kad laikas pradeda skaidyti. Dėl to, kad šio bandymo nepakankamumo, trys asmenys gavo laiko kontroliuoti galios. Jie yra pagrindiniai personažai ir jų santykiai pokyčiai, kai jie gauti įgaliojimus, nes vienas iš jų, Serene, pasirodo prieš kitų dviejų.
Žaidimas atrodo puikiai ir nuo to, ką mes matėme šiame žaidime simboliai yra iš tikrųjų Nekilnojamasis aktoriai, kurie taip pat vaidina skaitmeninėje parodoje, kuri eina palei žaidimo. Pagrindinis veikėjas, Jack Joyce yra žaidžiamas tą patį vaikiną, kad jums gali pripažinti iš XMen filmus, Shawn Ashmore, kuris vaidina gerai žinomas superherojų bei mutavimo Iceman. Džekas brolis Williamas Joyce, vaidina Dominic Monaghan, kuris yra gerai žinomas dėl savo pagrindinį vaidmenį TV serialas šou vadinamas prarastas ir dar vienas nuostabus aktorius net iš kito didžiojo TV šou, Žaidimas sostų yra Aidan Gillen kuris vaidina žaidime vaidmenį iš antagonistas, Paulius Serene, Monarch Sprendimas, blogio kompanija, kuri yra po žaidimo veikėjų įkūrėjas,
Dabar pakalbėkime daugiau apie tai, ką turėtų daryti šiame žaidime. Na tikslas yra išsaugoti laiko, kad bėga, ir įveikti Serene kuris yra po to, kai visą laiką. Jūs pradedate su žaisdami su Jack, ir jūs turite galimybę sustabdyti laiką.
Mes tikrai myliu už šį žaidimą, kuris yra labai originalus ir yra kaip niekas, kad jūs kada nors matė prieš idėją. Atsižvelgdama gebėjimą kontroliuoti laiką turi būti didis ir mes negalime laukti, kad pamatytumėte, kaip jis jaučiasi, kad kitąmet, kai mes žaisti šį awesome žaidimą.
Jei mums pavyko gauti jūsų dėmesį apie šį žaidimą, ir jūs norite suteikti jai pabandyti, kai ji bus išleista būtinai patikrinkite Nemokama PC žaidimai torrent svetainių, kurios turės šį žaidimą prieinamą jums žaisti.