Borderlands 2 įdomus: Headhunter 5- seras Hammerlock

Borderlands 2 įdomus: Headhunter 5- seras Hammerlock

Tai vasara, tai saulėta ir tai puikus metas kai su naujomis ir galutinių Borderlands 2 įdomus: Headhunter 5- seras Hammerlock Versus į Crawmerax Sūnų. Žaidimas buvo sukurtas Gearbox Software ir paskelbė 2K Games. Pirmojo asmens šaudyklė buvo išleistas 15 balandžio 2014 nieko daugiau nei $ 2,99 / 2,99 € / £ 2,39 Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4 ir Xbox 360, paskutinių galiojančių Būdamas galima atsisiųsti Xbox 360 žaidimai torrent interneto svetainėse.
Žaidimas yra Sir Hammerlock kvietimą prisijungti prie jo, plytų, Mordechajas ir Lilit ant Stressless atostogų šiltas Bam Island ... arba bent jau tai atrodo iš pradžių. Seras Hammerlock giria save už savo namų užvirinti ir viskas atrodo ramus ir malonus, iki kada groteskiškai didžiulis žvėris pagrobia ir išsilavinęs medžiotojas ir valytuvai jį po žeme. Laimei, Crazy grafas ir Mordechajas yra ten, kad padėtų atgauti savo kolegą. Tačiau nereikia įsitaisykite, nes veiksmai yra dar nesibaigė ... iš tikrųjų tai net ne pradėti.
Jūsų atostogos prasideda prieš enemy- Crawmerax Jr., didysis krabas širdys sūnui iš Secret Armory General Knoxx mūšį. Šį kartą seras Hammerlock įgula yra atsipalaiduoti ant saulės antklodė, todėl jūs galbūt norėsite komanda su kai kurie iš jūsų draugų. Jei nugalėti Crawmerax Jr jums bus pagerbtas dėvėti savo sudžiūvę galvą. Įsitikinkite, kad jums nereikia pamiršti, kad jūsų saulės!
Gavo laimingas 8 iš dešimties žaidimas iš Gamespot su Cameron Woolsey teigiama, kad: "Pone Hammerlock vs apie Crawmerax Sūnaus yra trumpas, bet įdomus epizodas, kad baigiasi aukštos pastabos, su dalykų pagaliau ieško šviesesnė už mūšio pavargęs skliauto medžiotojai , Galbūt jie dabar gali pradėti tą užtarnautą pertrauką ".