Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

Mano mėgstamiausia visų laikų Need for Speed ​​žaidimas buvo 2005 labiausiai norėjo, ir kai pamačiau, kad 2012 EA išleido dar vieną For Speed ​​Most Wanted Need gavau super excited. Bet pažaidęs naują žaidimą visi, kad jaudulys dingo, nes šis žaidimas nebuvo net arti 2005 vienas.
Tai nereiškia, kad aš manau, kad naujasis Most Wanted yra iš tikrųjų blogas žaidimas, tai tiesiog primena su kitais kriterijus žaidimų, tokių kaip Burnout Paradise ar Need for Speed ​​Hot Pursuit, kur galima pamatyti, kad jie daugiau dėmesio skiriant automobilių ir kaip jie vairuoti ir atrodo ir mažiau gameplay ir istorija, kuri nebuvo gražus, nes istorija yra tai, ką padarė pirmąjį Most Wanted didįjį žaidimą, kad jis buvo.
Need for Speed ​​Most Wanted buvo apie bėga nuo policijos ir yra blogas vaikinas, kad visi nori pagauti, dabar jūs esate daugiau lenktynininkas vis dar kovoja su policija, tačiau jūsų tikslas yra sunaikinti skydai ...
Jei žaidimo istorija gali būti nuleistos tada pats ją žaidimas nėra. Turite apie 40 automobilių, kad jūs galite žaisti su ir vietoj pirkti juos, jūs turite juos rasti. Dalykas, kad nebūtinai malonus yra tai, kad jūs negalite padaryti visas rases tik su vienu automobiliu, nes kiekvienas automobilis turi tai konkrečiose lenktynėse.
Be to, kad jūs turite dvikova su 10 skirtingų konkurentų, o tai yra daugiau kaip nei misija iššūkis, kai jūs mušti lenktynininkas, jūs imtis savo ratus. Vairavimo patirtis yra didelis, automobiliai jaustis tikra ir jų pagreitį ir svoris, tai tikrai, kaip ji turėtų būti, todėl kreiserinis aplink didįjį miestą Fairhaven tikrai yra malonumas.
Šis žaidimas nors yra unikalus, tai tikrai primena Burnout Paradise stilių, nes jūs turite išspręsti daug uždavinių, kaip pasiekti, ir jūs tikrai norite sustabdyti ten, arba jūsų draugai ateis ir įveikti savo įrašą.
Kietas dalykas, kad yra nauja šiame žaidime yra, kad jūs galite mod savo automobilį paleisti ir easydrive meniu daro ką daug lengviau šį būdą.
Viskas visose naujosiose Most Wanted yra puikus žaidimas, jūs neturite istoriją kaip didis kaip klasikinis žaidimas, bet likusi viskas yra geriau, automobiliai, vairavimo patirtis, kraštovaizdžio ir net policija. Mes rekomenduojame, kad jūs gaunate šį žaidimą nuo laisvųjų Xbox 360 žaidimai torrent svetaines.