tuğba'nın Dünyası


Koçluk kavramı 2000'li yıllarda Türkiye'de popülerlik kazanmış bir alandır, özünde bireyin kendi farkındalığını sağlamasına destek olmayı barındırır. Fuarların en sevdiğim yanı yeni insanlar tanımak:) Çekingen, hemen kaynaşamayan ben, böyle zamanlarda bir sohbet, bir muhabbet:))) Bu fuarda da yine çok tatlı insanlar tanıdım. Kıssadan hisse; ne yapıyormuşuz, eski diye atmayıp, elden geçirip, yep yeni bir hâle getirip, daha uzun yıllar kullanıyormuşuz:))) İpler, boncuklar işin en eğlenceli kısmıydı:)) Hayatımda ilk kez Suluhan'a gittim bu vesileyle:) Ayy ne alem bir yermiş orası.

Küçük şeylerden mutlu olacak, gülümseyecek ve her parmak hareketimizle önümüzde yeni pencereler açacağız. Düz boy ipliğinin her iki yanına 1,5'şar cm'den işaretler koy aynı ve kalça çizgisine 11-12 cm'e kadar V şeklinde düz bir çizgi yap. Bana öğreten kardeşimde aynı demişti farklı olur arka ön die ama sen böyle yap da olur dedi bende yaptım oldu :) iyi olmayan bi kumqaşta denem e yapın olmazsa bide pensleri uzatarakm deneyin.... Ve yazmaktan alikoyamadim kendimi blogcu arkadas ne biliyorsa paylasmis sagolsun bazilarida yok egitim al oyle yap gibi yorumlar yazmis. Bazı öğrencilerimde de genel kanı şu ki, benim böyle olduğumu yeni fark ettim”.

Çünkü yabancı siteler haricinde kaynak bulmak epey zor, buraya gelecekler için. Her şehir kadar gizemi, keşfedilmeyi bekleyen pek çok detayı var, arayıp bulmak isteyene. Paylaşımlarımız bize yeni yollar yaratacak ve birlikte güzel yolculuklara çıkacağız. Yalnızlığımızı hafifletecek, yeni şeyler keşfedecek, bu kocaman dünyada ortak bir paylaşım alanı yaratacağız birlikte. Ben acemice dikiş yapan biriyim nedenle burda dergisi alıyorum ve çok yararlanıyorum.

Trafik Hayattır, ‘aşırı hız' ile ilgili projelerine yenisini ekledi ve her birinde farklı trafik güvenliği mesajlarının verildiği bir animasyon serisi üretti. Mutfak alışverişide kendimi tutamadığım alanlardan Yeni pattern Cupcake' desenli mutfak ürünlerini kim sevmez ki, özellikle bu kadar tatlı olurlarsa kendin yap :) Bence çeyiz alışverişi yapanlar, evini yenileyenler, sevdiklerine hediye arayışında olanlar bu yeni modelleri kaçırmasın. İlk zamanlar bebeğiniz yanınızda yatacağı için , küçük bir sallanan sepet veya beşik almakta fayda var, veya çevrenizden ödünç alabilirsiniz, zaten en fazla 5 ay kullanılıyor yeni gibi kalıyor.