Stalowe Domy W Rokitnicy

Kanadyjska naprzeciwko pozorom są niepalne. Zgodnie z zasad fizyki paleniska kominka - do istnienia - należy być tlen. Jeśli ściana jest dokładnie wyrównane wełnę, że wypełnia wszystkie pęknięcia, więc ogień nie będzie miał ich cardio nośnika. Dlatego, w naszym Obiekty wełny jest włożona we wszystkich ścianach | partycji {}. Nie tylko dokładnie tam, gdzie to istotne jako izolacja i gdzie dokładnie nie tylko, że dodaje się jako Audio izolację. Mamy ustaw wełny w każdy drobne dziura i przed przycisk ściany będzie chronione z paroizolacji konstruowania idzie "odbiór" na z dala od nieprzyjemne długoterminowej przyszłości .

Jeśli drewna jest strugane projektowanie (i według do postępowania za powinna i jak używamy do budowy nasze Obiekty ) są osiągalne języki paleniska slajdów na jego powierzchnia , dlatego {trudniejsze | trudniejsze | trudniejsze | trudniejsze do {} catch | przechwytywania} paleniska kominka. Wypróbuj do światła szczupła pas drewniane i grubym kawałku. Które łagodna się szybciej ?

Przewody są ukryte w wyjątkowa peszlach, że - w Obchody z krótkim obwodzie - nie stopu , ale nie spalić kurczą odcięcie tlenu dostawy kominek w zarodku. Ponadto, w rezydencji kanadyjski nie Zobowiązania z regularnych puszki, które podpiąć okablowanie. Wszystkie kable podłączone są linkowanych tylko w ich gniazd i wa ?? â ?? cznikach. Dlatego , jeśli install coś to złego - tak szybko, jak widzisz, z uwagi na fakt widać w zapaleniu błysk delikatne lub obracając gadżet do gniazda.

W ścianki działowe Kanadyjczyków pokryte są płyty gipsowo-kartonowe - w sam płyta jest obłożona stali budynkach w ramach pożarnej bezpieczeństwo . Zewnętrzna ściana jest wyłożone z wełny mineralnej i tynku mineralnego, a to nie jest łatwopalny (jak każdy tynku). Wełna? Wełna jest przetwarzany kamienia lub piasku ( dlatego z name "skalnej wełny mineralnej" i "wełny szklanej"). W wyniku, wełna nie spalić , ale topi się i jest w temperaturze powyżej 600- tysiąc Poziomy C.

Ogień powszechne Zaproszenie my, mieszkańcy , więc lekki jest głównie co jest w rozwój ( meble domowe, zasłony), więc pomysł jest zmaksymalizować czas palenisko to z łączna dom , a budownictwo . To może być w porównaniu na alarm i monitoring | sprawdzanie {}. Z rzeczywistość że mamy alarm i ochrona nie wskazują że nie rob, ale zdecydowanie skrócić czas rabusie , aby kraść, Zmniejsz swoje straty. Podsumowując: nic jest nie- flamable - jest wszystko przedmiotem od czasu i temperatury, więc nie czuje , że Zasięg od zdarzeń losowych jest niepotrzebne Cena ,

stalowy dom