w Sądzie Stanął Po Stronie Kierowcy.


Principielně se tak ruší (až na výjimku v § 144 OSŘ uvedenou) náhrada odměny za zastupování u bagatelních sporů, tedy tam, kde se jedná peněžité plnění nepřevyšující 10000 Kč (bez příslušenství). Na początku strasznie bolało, ale już jest lepiej i nawet w nocy nie boli.... po miesiącu zaczęłam chodzić bez kul - oczywiście tylko w domu. Endoiga - Ja miałam operację 5.10. 2010, tydzień po zabiegu, automatycznie przeniesiono mnie na 3 tyg. Muszę jeszcze dodać, że w czasie operacji, zbyt ciasno założono mi opaskę uciskową na udo i w rezultacie straciłam czucie od kolana w dół... noga była bezwładna, a ja przeżyłam istny szok.

Obliala ma vlna horúčavy a s ňou hnev na seba samu za premrhaný polrok, za moje večné „zajtra, zahanbenie za výsledky stojace čierne na bielom a strach z otcovho hnevu, ale paradoxne v tej istej chvíli som po tom výprasku bytostne zatúžila, lebo som si uvedomovala, po dolu že ako jediný bude spravodlivým trestom. Prečo nezačne, prečo ešte váha?... A vtedy som pocítila, že si ma povytiahol ešte vyššie, takže sa mi špičky nôh takmer vôbec nedotýkali podlahy, rukou ma pevne ovinul povyše pása ako obručou a mierne tlačil dolu.

Niestety Alusia potrafila po 5 dni nie robic kupki co mnie bardzo smucilo :( Podalam jej raz czopek, zmienilam troche diete i powolutku dni bez kupki zmniejszaly sie. Czasami przespi juz ciagiem 4h a czasami jeszcze sie budzi po 2. Zaczelam jej od jakiegos czasu dawac nanoc butelke ze sciagnietym mleczkiem. Organizm po operacji i mala istotka, z ktora trzeba sie dotrzec to nielada wyzwanie. Po przyjsciu do domu ze szpitala wszystko kojazylo mi sie z tym jak bylam w ciazy !

Do dzis za nim tesknie, po powrocie do domu wszystko mi sie kojazylo z tym jak bylam w ciazy, ciagly placz i zal. Cos sie wczesniejszemu lekarzowi pomylilo, albo moze od tamtej pory sie wszystko zmaknelo. Jednak zawsze kiedy czuje ruchy mojej zabki to zawsze usmiecham sie od ucha do ucha i zaraz robi sie odrazu lrzej !! Ciagle sie wypina, wyciaga, wykreca :) ale staram sie delektowac tym ile moge bo wiem, ze tuz po porodzie bede bardzo za tym tesknic!! Tak czy siak wiem mniej wiecej, ze jezeli zabka nie wyskoczy do 14 Lutego to napewno juz w przyslym tygodniu, srodla lub czwarek urodze po przez wywolanie :D JUPI !!!

Jestem dziś dwa i pół miesiąca po operacji.Kolano trzeszczy,ale poza tym jest nieźle. Chodzę bez kul, nawet po dworze (a w domu już od miesiąca), kolano coraz mniej boli(tylko na zmianę pogody dość mocno rwie).Ogólnie jest nieźle, a na początku przez pierwszy miesiąc lub półtora bolało bardzo.Życzę wszystkim z endo kolanka wytrwałości i szybkiego powrotu do sprawności.