קוקהולד

500 יחסי מין טיפים ואהבת ביצוע סודות זה כולם צריך לדעת

אם יקרה לך ' על המשמר כמה דרכים לנהוג הגבר שלך מטורף מזרן, כל מה שנדרש הוא קצת יצירתיות. ייתכן לתפוס להצביע מהוסה של קודם מאהב, אולי לאחר ש 'מחדש משוחח עם חבר מהימן , אולי על טלפון נייד, או גרוע מזה - בטלפון עם האקס שלהם. אמת היא, אנשים בדרך כלל לשבור ל סיבות מלבד סקס , אבל נחמד סקס לשמור הולך בחזרה להם מאהב קודם לכן שוב, ושוב , ושוב ... גם כאשר זה נגד שיפוט גבוה יותר.

בעוד אנחנו נמצאים בין הצעות ומושגים ב500 התעלסות הצעות & סודות להיות מעט קל , ואנחנו לא בעצם מסכימים עימו על פורנוגרפיה, יש בהחלט מגוון התעלסות נחמדה הצעות ורעיונות ש שווה מנסה לפחות פעם , והרבה כי אתה כנראה לשמור שימוש שוב ושוב .

קוקהולד

מייקל ווב אחד הטוב ביותר האוספים של סקס טיפים ואהבת עצה סיבוב. מיכאל ווב גם כולל כמה באמת נחמד היכרויות רעיונות שיעזרו לכם תאריכי ההמצאה אמנותיים להיט כתחליף של פלופ. למי ש מרגיש שבו אתה יכול לא למלא גברת מזרן, ש אתה פשוט מחדש ' מתלבט אם לא אתה מסוגל להביא אישה לאורגזמה, אתה לא .

כן , כל כך הרבה גברים גברים להניח רק של עצמם ולהתמקד יותר נוסף על לכת מאוד משלו אורגזמות, די מאשר להתרכז בכמה הם יכולים למלא עצמם ובני זוגם . האם כדאי לך 'אינך יכול לספק את אישה ברחבי יחסי מין, אתה אולי על האגוצנטרי היבט ; ל יעילות לשאת אישה לאורגזמה, אתה צריך חושב של מדי בזמן קבלת אהבה.

אתה לא יכול להיות מודע , אבל נשים בעצם יש לי כך נקרא G-כתמים, אשר ממוקם בתוך הנרתיק שלהם, ש, כאשר מגורה, תוצאה סופית למתן בנות אורגזמות. אחד החיונית הכרחיים יחסי מין רעיונות , בשל עובדה זו, שאתה פשוט לגלות בי גברת של נקודת הג'י הוא, במיוחד במקרה יש לך מטרה ל למלא נערת ב יחסי מין. טכניקות אתה מגלה המפורטים להלן הם רק כמה דרכים שבבו אתה יכול לספק אישה לאורגזמה.