קוקהולד

500 סקס הצעות ואהבת ביצוע סודות זה כולם צריך לדעת

אם ' מחפשת כמה דרכים שיטות לנהוג הגבר שלך מסוחרר במיטה , כל מה שנדרש הוא קצת יצירתיות. אתה יכול לתפוס להזכיר מהוסה של קודם לכן מאהב, אולי לאחר ש 'מחדש משוחח עם חבר , אולי על טלפון , או גרוע מזה - בטלפון טלפון עם האקס שלהם. עובדה היא, אנשים בדרך כלל לשבור ל סיבות מלבד סקס , אבל נחמד יחסי מין לשמור הולך שוב להם הקודם מאהב קודם לכן שוב, ושוב , ושוב ... גם כאשר זה כיוון טוב יותר .

בעוד אנחנו נמצאים כמה הצעות ורעיונות ב500 התעלסות רעיונות & סודות וטכניקות להיות קצת קל , ואנחנו לא בהכרח יחד עם השקפותיו על פורנוגרפיה, יש בהחלט ללא ספק הרבה גדול רעיונות ורעיונות אשר עשוי להיות מחיר ביצוע ניסיון לא פחות מ בהקדם, ושפע של שאתה הולך כנראה להחזיק ניצול שוב ושוב .

קוקהולד

מייקל ווב אחד הטוב ביותר האוספים של סקס טיפים ואהבת עצה סביב . מיכאל ווב בנוסף כולל כמה באמת גדול חיזור הצעות שיעזרו לכם תאריכי ההמצאה מוצלחת כחלופה של פלופ. כשאתה מרגיש שבו אתה יכול לא למלא גברת במיטה , שאתה פשוט מתלבט אם לא אתה מסוגלים להביא אישה לאורגזמה, אתה לא .

בטח, כל כך הרבה גברים להניח רק של עצמם ולהתמקד יותר נוסף על לכת מאוד משלו אורגזמות, ולא מאשר להתרכז בכמה הם למלא עצמם ובני זוגם . במקרה שאתה 'אינך יכול לספק את אישה ב יחסי מין, אתה צפוי להיות על האנוכי פן; ל הצלחה להביא גברת לאורגזמה, אתה חייב לשקול מדי אילו קבלת אהבה.

אתה לא יכול להיות מודע , אבל נשים בעצם יש לי כך נקרא G-כתמים, אשר ממוקם בתוך הנרתיק שלהם, ש, כאשר מגורה, תוצאה למתן נשים אורגזמות. אחד המכריע פעילות מינית טיפים , בשל עובדה זו, הוא שאתה לגלות המקום גברת של נקודת הג'י הוא, במיוחד אם יש לך מטרה ל למלא אשתך ב יחסי מין. שיטות אתה מוצא כאן פשוט בין שיטות שאתה תהיה מסוגל להעביר אישה לאורגזמה.