dr.aidin Salih Hanim..


Sülüklerin Tedavi edici özellikleri kan emilirken vücuda verilen salgıda gizlidir. Bu durumda bağırsakları boşaltmak, 3 gün meyve-sebze suyu içtikten sonra beslenmeyi düzeltmek, makada sülük koymak veya bel ve kuyruk sokumundan hacamat yaptırmak gereklidir. Hacamat ilkinde her iki göğüsün dış tarafına, ikincisinde altına, üçün­cüsünde üstüne yapılır. Bu hastalıktaki yağlanma ve kaşıntıya direk müdahale ile tedavi etmiş oluruz..tibbi hacamat net sitesinden alintidir.

Halbuki şimdi, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde tıp araştırmacılarının, sülüklerle yeniden araştırma yapmaya başladıklarını hayretle görüyoruz. Hacamat ve sülükler bittikten sonra her ay 1-2 hafta boyunca bir gün­lük aralarla bacakların her yerine kupa kapatılır. Korunmak için, daima abdestli olmak, zikir yapmak, oruç tutmak, kan aldırmak (hacamat ve sülükler ile), haram yememek (bütün hazır gıdalar ve ilaçlar haramdır) gerek.

Bu durumda bağırsakları boşaltmak, three gün meyve-sebze suyu içtikten sonra beslenmeyi düzeltmek, makada sülük koymak veya bel ve kuyruk sokumundan hacamat yaptırmak gereklidir. Hacamat ilkinde her iki göğüsün dış tarafına, ikincisinde altına, üçün­cüsünde üstüne yapılır. Bu hastalıktaki yağlanma ve kaşıntıya direk müdahale ile tedavi etmiş oluruz..tibbi hacamat internet hacamat sitesinden alintidir.

Bu durumda bağırsakları boşaltmak, three gün meyve-sebze suyu içtikten sonra beslenmeyi düzeltmek, makada sülük koymak veya bel ve kuyruk sokumundan hacamat yaptırmak gereklidir. Hacamat ilkinde her iki göğüsün dış tarafına, ikincisinde altına, üçün­cüsünde üstüne yapılır. Bu hastalıktaki yağlanma ve kaşıntıya direk müdahale ile tedavi etmiş oluruz..tibbi hacamat internet sitesinden alintidir.

Egzama için faydalılar: Yoğurt suyu, kırmızı pancar suyu, havuç suyu, elma suyu ve İngiliz tuzu içmek; ısırganotu, papatya ve hindiba kullanmak, deniz veya kaplıca suyu ile, bilhassa kükürtlü su ile yıkanmak, egzamayı ka­şımak ve kanatmak, egzamalı bölgelere kaya tuzu ve sirke sürmek, egzama­lı bölgelerin etrafına kavanoz kapatmak, hacamat ve sülüklerle kan aldır­mak; hicrî ayın thirteen, 14, 15. günlerinde devamlı açlık yapmak.