Yayın Yayıncılar için Ucuz Kolay Kitap Reklam ve pazarlama Tavsiyesi

Bu ücretsiz, düşük maliyetli yanı sıra basit yayın pazarlama, promosyon yanı sıra promosyon önerileri hızlı İdeal kılavuzunda başlı alacak. Ancak, bir kitap yazmak, satılabilir mümkün ve aynı zamanda değerli olanı oluşturmak için tamamen farklı bir şey bir şey. Eğer pazar yanı sıra bir parayla harcama planı üzerinde yayın teşvik olabilecek bir öz yazar olarak, binlerce aslında yapmış; senin tanıtım ve reklam dolar hakkında dikkat ve bilinmeyen waters-- muayene, inceleme, hem de muayene atılmak yok.

 

Yazarlar haber bülteni kullanarak etkili avantajları bulmak gibi reklam ve pazarlama için haber bülteninde yararlanarak ya da yayın veya kitabın sitesi teşvik aslında önemli ölçüde popüler hale gelmiştir.

 

Her ay bölgede bir baskı on haber bülteninde minimum ve aynı zamanda yayın ortamı dışarı gönder. Yazmak ve ayrıca hedeflenen anahtar için sıralama yükseltilmiş sayfaya yanı sıra sayısız top 10 online arama motoru pozisyonları hakkında getirebilir geri bağlantıları çok sayıda sunarken, genellikle internet sitesine web sitesi trafik ton sürücü olabilir etkili optimize basın bültenleri nasıl kullanılacağını öğrenmek kelimeler. murat yayinlari kitap Senin basın açıklaması 'kim tam olarak ne, ve aynı zamanda neden.' Tanımlamak emin olun.

 

Tekrar tekrar sizin alanındaki tüm ticari dergilere bir haber bülteni iletme; Eğer aynı piyasaya kullanabilirsiniz. Aldım ne zaman haber bülteni satış dolar binlerce üretmek olabilir.

 

Google kaçırmak değil emin olun; Kendinizi röportaj ya da beste, yayıncılık ile ilgili ve ayrıca kitapta ele konulara ilişkin hem web siteleri için profilli olsun. Web sitenize tüketicilerin götürmek için yayının konuya konsantre çevrimiçi yazma-up dizin sitelerine yazma-up gönder. Çağrı olmayan kitapçı kitapçı yanı sıra teklif konsinye kitap bırakmak.

 

Emin satış mektup veya pilotunu olun birinci sınıf; Bu potansiyel müşteriye başlık sizin resmi bir tartışma. Kitabınızın bir sorunu giderir, lütfen pazarlama bu odaklanalım. Tanıtımlarını için yayın kullanabilir şirketleri, şirket ya da şirketler her türlü Çağrı; Miktar emirleri veya çoğaltır binlerce yayın üretim fiyatlarının üzerinde tanımlanmış bir miktarda kaynağı için önemli bir indirim oranları sunuyoruz.

 

Bayanlar daha sonra yayınlar erkekleri satın alır; Eğer bayanlar en pazara kitap uygun nasıl bakın. Kitabınızın bir uzmanlık pazar sığıyorsa, konsinye yayınları bırakmak Kpss Kitaplari için teklif yanı sıra stil uyan bir kuruluş keşfetmek; yayıncılar sürü aslında yüzlerce kitap bu şekilde teklif ettiler. Beş telefon görüşmesi kitap pazarlama bağlanmak gün yapın.

 

Yayınınız konu ile ilişkilendirmek, bölgesel, yerel ve ulusal günlerde konuşmak Organize; birlikte yayınları getirmek ve aynı zamanda bir ortak alanı arka satmak zorunda. Mahalle radyo şovları ve televizyon görünüşe excel ama sık sık yayın saat içinde hatırlamak için başarısız olan; Belirli verme yapmak veya ileriye yönelik herhangi bir iletim bir kopyasını almak.