Adana travesti modeller sitesi

Adana travesti modeller sitesi

Adana travesti modeller sitemiz sürekli olarak güncellenmektedir. Si de bir adana travesti model arıyorsanız adananın en güzel travestilerini bu blogta bulabilirsiniz. Bildiğiniz üzere travestileri kolay kolay sokaklarda göremezsiniz. Travestiler genel olrak evlerinde otururlar. Bu yüzden sokaklarda yürürken adana travesti bulmayı beklemeyin. Travestiler parklara bahçelere gitmezler.. Özellikle adana gibi bir şehirde adana travestilerinin parklarda bahcelerde ve dahi barlarda bulamazsınız..

Adana da travesti bar yok

Özellikle adana gibi bir şehirde travesti bar olmaması çok kötü!! Çünkü travestilrin gidecek yerlere ihtiyacı vardır. İstanbulda ve benzeri büyük şehirlerde travesti klüplerini bulmak olası bir durum ancak Adana da aynı durum söz konusu değildir. Bu yüzden Adana travesti modeller hep evlerinde oturur. Adana travesti modelleri bulmak için yapılacak teş şey internet başına oturup adana travesti modelleri aramaktır. 

İstanbul ve benzeri büyük şehirlerde travesti barlar çok olduğundan insanların travestileri yollarda ve barlarda hatta gündüz saatlerinde halkın arasına karışırken bulmak bile mümkün. Ancak Adana travestileri için durum aynı değil. Çünkü Adana travestileri kaldıracak bir kültür düzeyinde değil. Bu yüzden adana travestileri barlara da çıkamıyor. Ara ara gündüz saatlerinde kuaför vebenzeri güzellik salonlarında bir kaç adana travesti görmüş olsamda bu genel anlamda adanalı travesti modellerin özgür ve rahat olduykları anlamına gelmıyor.