bicallback.com

bicallback.com

Bir site sahibiyseniz en çok çözüme kavuşturmak istediğiniz konu, sitenize giren ziyaretçilerin yarısından çoğunun neden kısa bir süre içinde sitenizi terk ettiğidir. Bunun birçok sebebi olabilir. Bu sebeplerin ortadan kaldırılmasını ya da dikkat çekmemesini sağlayacak bununla da kalmayıp ziyaretçilerinizi müşteriye çevirecek muhteşem bir yolu var.

Sitenizin kaderini değiştiren bicallback sistemi ile tanışma zamanı. Eşsiz sistem siteden aranma sayınızı yüzde 49,5 ile yüzde 175 oranında arttırmayı vaat ediyor. Geri arama üzerine kurulu bu sistemi sitenize kurmanız olduğundan çok daha profesyonel görünmesini de sağlayacak. Beraberinde sitenize duyulan güven oranı oldukça fazla artacaktır. bicallback.com adresinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlem oldukça kolay ve ilk otuz dakikası da ücretsiz bir nevi test sürüşüne uygun.

Kurduğunuz kaliteli sistem ziyaretçilere sizin müşteri temsilcisine bağlanmalarını teklif eder ardından bicallback 29 saniye içerisinde ziyaretçiyi sizin müşteri temsilcisine bağlar ve görüşmelerin kaydedilmesini sağlar. Beraberinde ziyaretçinizi yani potansiyel müşterinizi size güven duyan, memnun kalacağından emin olan müşteriye çevirmenize büyük ölçüde yardım etmiş olur.

Müşteri oranınızı en az iki katına çıkarmak istiyorsanız başarılı bicallback sistemini vakit kaybetmeden denemelisiniz. Size sunulan fırsatları değerlendirmek için daha fazla beklemeyin. En kazançlı taraf olmak istiyorsanız bu sistem tam da sizin kaleminiz.