חשפניות למסיבת רווקים

חשפניות

חשפניות למסיבת רווקים – חשפנית עד הבית או מעדון חשפניות?

מזל טוב! החבר הכי טוב שלך מתחתן ואתה רוצה לתכנן לו את החגיגה המושלמת שתיזכר לשנים שיבואו. החגיגה הזאת צריכה להיות הכי מושלמת, הכי מקורית, הכי מיוחדת ובעיקר – הכי משמחת, את חתן השמחה וגם את כל החברים שמגיעים לשמח אותו בהזדמנות האחרונה שלו להיות רווק לפני שהוא מתחייב לעולמים למוסד הנישואים. מה הכי מתאים באירוע שכזה שכולו גברים שחוגגים את חיי הרווקות מהזמנת חשפניות למסיבת רווקים? מסורת ארוכת שנים זו הצליחה לחדור לתרבות שלנו כבר מזמן והזמנת חשפנית למסיבת רווקים אינה דבר כל כך יוצא דופן ושובר מוסכמות. אז מה עדיף? לצאת למועדון חשפנות או להזמין חשפנית עד הבית?

חשפניות למסיבת רווקים במועדון חשפניות

היתרון הגדול של חשפניות למסיבת רווקים במועדון חשפניות הוא שאין צורך לבחור מקום מיוחד בו נערוך את החגיגה, מועדון החשפניות מהווה סביבה מושלמת לחגיגה של ממש. במקום תמצאו מגוון במות ריקוד עליהן חשפניות שונות ומגוונות, בר עשיר המספק משקאות לבחירתכם, וכמובן ריקודים פרטיים הניתנים בחדרים או באזורים מסויימים של מועדון החשפניות. חשפניות במועדון יהיו בדרך כלל יותר משוחררות ויאפשרו לעצמן להתנהג כמו שבא להן מכיוון שבתוך המועדון הן מרגישות בטוחות, גם מכיוון שזהו המקום הביתי שלהן בו הן רוקדות כל הזמן, וגם בגלל שלא מדובר בחשפנית שמגיעה לבית אחד עם עשרה גברים בתוכו (תאמינו או לא עבור נשים זה יכול להיות מאיים במקצת).

חשפניות למסיבת רווקים עד הבית

הרבה פעמים נרצה להינות מהזמנת חשפניות למסיבת רווקים שיגיעו עד הבית בו נערכת המסיבה. כמובן שאפשר להזמין חשפניות גם לבית מלון במידה ומסיבת הרווקים נערכת שם, אין זה כל כך משנה, הכוונה למקום סגור שאליו תגיע החשפנית. היתרון הגדול שבהזמנת חשפנית עד הבית הוא שמדובר ביצירת חגיגה אקסקלוסיבית ופרטית אך ורק לחברים, בעוד שבמועדון החשפניות הן של כולם.

חשפניות למסיבת רווקים במקומות אקזוטיים

לפעמים החברים יעדיפו לחגוג על חוף הים או בטבע, בהרים או במדבר. יש מספר חשפניות נועזות במיוחד שיגיעו למקומות מיוחדים בתוספת תשלום על מנת להפוך את מסיבת הרווקים שלכם לבלתי נשכחת.

אז מה עדיף?

הכל תלוי באופי הקבוצה. הזמנת חשפניות למסיבת רווקים או יציאה למועדון חשפניות תלויה אך ורק באופי הקבוצה והעדפותיה האישיות. המארגן של האירוע צריך להתייעץ עם שאר החברים ולשאול לדעתם, כמובן שהם צריכים גם לתכנן את עצמם כלכלית לאירוע בהתאם.