diamond

The beginnings of our actions are associated with Strong, an organization that's run in Slovak industry since 1990's establishment. Propláchněte si šperky pod studenou vodou, abyste se zbavili přebytečné soli an osušte je utěrkou z mikrovlákna. Navlhčete si hadřík nebo houbičku leštidlem a naneste ho velmi jemně na šperky. Opláchněte šperky an osušte je. Opláchněte je pod studenou vodou a zbavte se všech zbytků leštidla. Většinou vás zbaví černého zbarvení stříbra, ale consider inteligentné hodinky vám mohou šperky poškodit nebo poškrábat. Když nemáte stříbro špinavé, nebo když se špína teprve začíná tvořit, pouze si šperky umyjte v teplé vodě (ne v horké) a-v jemném čistícím prostředku. Používejte speciální hadříky z mikrovlákna a po každém mytí si šperky důkladně osušte.

Dá se říci, že se stalo lídrem v online prodeji zlatých šperků u nás i Slovenské republice. Přesvědčte se a budete distance překvapeni z nejširšího sortimentu a přijatelných cen pro všechny. Na závěr bychom ještě chtěli poznamenat, že u nás najdete všechny naše zlaté a stříbrné šperky za opravdu přijatelné ceny a neztratíte ani svůj drahocenný čas. Tento roztok je pro většinu kamenů v pořádku, ale pokud chcete vyčistit velmi jemné šperky s drahými kameny, bude lepší je vzít do zlatnictví.

Vážení klienti, je nám potěšením oznámit, že díky výjimečnému designu a vysoké kvalitě produktů JwL Diamond jsme byli vybráni Českou televizí jako oficiální dodavatel dámských i pánských šperků pro moderátory a redaktory ČT. Jsme nesmírně šťastni, že jsme i my finančně pomohli Slunečnímu paprsku realizovat ozdravný pobyt pro 85 dětí na tureckou riviéru, a že u mnoha z nich již bylo díky pobytu zaznamenáno zlepšení zdravotního stavu.