לימוזינה לחתונות - מה העלויות ומה הלימוזינה כוללת

העלויות של לימוזינה לחתונה נקבעות על פי הדגם הנבחר על ידי הלקוח. השכרת לימוזינה קצרה ל-6 שעות ועד 6 נוסעים תעלה 2,400-3,000 ש"ח, כולל המחיר של נהג מלווה. השכרת לימוזינה ארוכה ל-6 שעות אבל עד 7 נוסעים תעלה 2,500-3,500 ש"ח. לצורך השוואה, השכרת לימוזינת ג'יפ שכבר יכולה להתאים עד 8 נוסעים תעלה 3,000-3,500 ש"ח.

מלבד האמור לעיל, העלויות נקבעות על פי תיאום מוקדם מול הנהג ושירותי השכרת לימוזינות. המחיר כולל רק איסוף של החתן והכלה מהבית או מהמלון לאולם. ישנה תוספת השכרת לימוזינה לאיסוף בסוף האירוע, שעומדת נכון להיום על 800-1,400 ש"ח.

קישוט לימוזינה לפני אירוע חשוב כמו חתונה יעלה 200-250 ש"ח. אם בוחרים לשכור לימוזינה לפי שעה ובלי קשר לאופי האירוע, המחיר יהיה 1,000-1,800 ש"ח לשעה ראשונה ועוד 300-600 ש"ח לכל שעה נוספת. בהשוואה להשכרת רכבי יוקרה אחרים מדובר על הוצאה משתלמת: המחיר ל-6 שעות של השכרת האמר, פורשה, מרצדס או קרייזלר הוא 1,400-2,400 ש"ח אבל האבזור ברמה נמוכה יותר.

כל מה שצריך לדעת על ציוד לימוזינות

לקוחות שמתעניינים באפשרות של השכרת לימוזינות לחתונה לא צריכים לדאוג בכל מה שקשור לאבזור. ראשית, הלימוזינה מגיעה עם ריפוד עור מפנק וחלונות כהים לשמירה על הפרטיות. שנית, יש בתוך הלימוזינה ציוד מתקדם שיבטיח נסיעה בלתי נשכחת:

  • מערכות למניעת תאונות ונסיעה בטוחה
  • מערכת סאונד משוכללת כולל הגברה אישית לכל נוסע
  • מסכי פלזמה מרהיבים לצפייה בסרטים או סדרות
  • מערכות קריוקי להפעלת הנוסעים
  • מצלמות גו פרו
  • בר משקאות עשיר
  • עיצוב מסוגנן

חשוב לציין שהנהג של לימוזינות להשכרה עובר הדרכה מיוחדת. הוא לבוש בחליפה מחויטת, פותח את הדלתות עבור החתן והכלה ומלווה אותם לכל אורך היום המשמעותי. נהג לימוזינה מנוסה מכיר היטב את הצרכים של החתן והכלה והוא גם יעזור להם לשמור על אנרגיות חיוביות.

הציוד בתוך הלימוזינה מיועדת להקל על הלקוחות ולהבטיח עבורם חוויה בלתי נשכחת. כדאי להשוות בין מחירים להשכרת לימוזינות ולקבל הצעה מסודרת לפני האירוע.