Paramparça 78.Bölüm HD 1080p izle 31 Ekim 2016 Pazartesi

Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü ayrı bir heyecan içeren Paramparça'nın yeni bölümünde Cihan ile Maide arasında arasındaki gerginlik doruğa ulaşıyor. Cihan Maide'nin hazırladığı sürprizi görünce  Paramparça 78.Bölüm  ne yapacak? Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi  de heyecanlı olaylara sahne oluyor. Paramparça'nın yeni bölümünde herkes Cansu'nun sağlığı için çocuğunu aldırması gerektiğini söylüyor. Peki Cansu bebeğini kaybetmeyi göze alabilecek mi? Tüm gelişmeler bu akşam Paramparça'nın yeni bölümünde olacak.

 

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, barış falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ 78’inci bölümü ile ekrana gelecek. Yönetmenliği Altan Dönmez’e,  Paramparça 78.Bölüm izle  senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 31 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümüne, Cansu’nun bebeğinden vazgeçmemek için verdiği mücadele damga vuruyor.Cansu’nun sağlık durumu günden güne kötüleşir. Doktorlar, Cansu’ya bebeğinden vazgeçmekten başka seçenek bırakmaz.

 

Ancak Cansu her ne pahasına olursa olsun bu bebeği doğurmakta kararlıdır. Kızını göz göre göre kaybeden Cihan yapacak başka bir şey kalmadığını anlar ve bebeğin alınması için Cansu’yu hastaneye götürür…Telefonunun dinlendiğini  Paramparça Son Bölüm izle  öğrenen Dilara bu konuda da Harun’u suçlar. Kendisini Dilara’ya bir türlü inandıramayan Harun, halası Maide’yi tüm haklarını elinden alarak bakımevine kapatır. Ancak Harun’un bu hamlesi, Maide’nin elindeki son kozu da oynamasına sebep olur.Candan ise yine başını büyük bir belaya sokmuş, bu belaya Asuman’ı da ortak etmiştir. 

 

Kaynak : http://www.fulldiziizleyelimm.net/paramparca-78bolum-hd-tek-parca-31-ekim-2016-pazartesi.html