Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W tym momencie w naszym własnym kraju wysokość bezrobocia plasuje się niestety na dość znacznym stopniu (teraz jest to mniej więcej 12 procent). Niełatwo mówić o wiarygodności statystyk pomimo tego możemy przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie osób nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie uzyskują dochodów a z drugiej nie mają możliwości zaciągnąć żadnego pożyczki mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pokazał się na rynku usług finansowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to z pewnością miła informacja dla każdej osoby, która nie posiada pracy a występują u niej nagłe koszty np. potrzeba naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny typ kredytu a któregoż otrzymanie wiąże się z szeregiem wymogów które to wypada spełnić. W 1szej kolejności trzeba zakomunikować, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca osiągamy kwotę 2 tys. zł przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w chwili starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny także dla osób które to nie mają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.