Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne raty spłaty.


W chwili obecnej w naszym kraju wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo dużym pułapie (w tym momencie jest to około 12 procent). Niełatwo mówić o rzetelności danych mimo to jesteśmy wstanie przyjąć, że są one bliskie rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, że z jednej strony nie pozyskują dochodów a z drugiej nie są w stanie zaciągnąć żadnego pożyczki mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pojawił się na rynku usług finansowych kompletnie nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to na pewno świetna informacja dla każdej osoby, jaka nie ma zatrudnienia a występują u niej niespodziewane koszty np. konieczność wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny wariant kredytu a któregoż zdobycie łączy się z zespołem wymogów jakie wypada wykonać. W 1-szej kolejności trzeba zakomunikować, iż tego rodzaju kredyt to standardowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych poświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy kwotę 2 tys. złotych zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny też dla osób które to nie posiadają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.