Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, która to chociażby raz w całym swym życiu miała styczność z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który przeciętnemu klientowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik.
http://podzastaw.org
W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która to została powołana do życia poprzez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki żeby strategia kredytowa była prowadzona na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście mogą mieć jedynie banki. Trafiają do niej dane o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które otrzymujemy za konkretne działania.
pozyczki prywatne
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy otrzymać bez weryfikacji informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dosyć często mają duże opóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są udzielane przez podmioty pozabankowe.