Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda jednostka, która choć raz w całym swym życiu miała do czynienia z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało mówiący skrót zaczerpnięty z nomenklatury kretytowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu termin kredyt bez bik.

W krótkim paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłożyć te fundamentalne terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, jaka została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki poczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której to dostęp mogą mieć tylko i wyłącznie banki. Trafiają do niej adnotacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zdobywamy za określone działania.
więcej
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość uzyskać bez oceny danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i dosyć często mają widoczne spóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.
zobacz tutaj http://huxmberptos.hatenablog.com