Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników

PureVolume™ | We’re Listening To You
Każda osoba, która to chociażby raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii bankowej, który to zwyczajnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym bardziej termin kredyt bez bik. można zajrzeć tutaj

W zwięzłym artykule postaramy się naszym użytkownikom wytłumaczyć te naczelne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest instytucja, która to została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki aby strategia kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której wejście mogą mieć tylko banki. Wchodzą do niej wiadomości o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to dostajemy za określone działania.

Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość pozyskać bez analizy danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swych zadłużeń i dość często mają pokaźne spóźnienia. Trzeba tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.