Pożyczka pod zastaw nieruchomości - prosta droga do dużej gotówki.

PureVolume™ | We’re Listening To You
Już dzisiaj wypada oznajmić, że w minionym czasie znaczne zamieszanie na naszym rynku usług kredytowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i obeznanych konsultantów kredytowych nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki udzielania kredytów przez polskie banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem znacznego powiększenia zobowiązań przeterminowanych, to znaczy takich które były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym powinno się wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo atrakcyjna.
Odwiedź Twój adres URL
Dużo osób, które nie orientuje się w dziedzinie finansów jest w stanie z pewnością zapytać „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego są zauważalne różnice w formalnościach jakie to musimy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.