Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

http://gaafsle1t.blog.wox.cc
Każda osoba, jaka choć raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z bankami z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót wzięty z nomenklatury finansowej, który to zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W krótkim paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wyjaśnić te zasadnicze określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która to została powołana do życia poprzez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki tak by strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której dostęp mają jedynie banki. Wchodzą do niej dane o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy ustalonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które osiągamy za poszczególne działania.
pozyczka dla zadluzonych
Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość zdobyć bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dość często posiadają widoczne opóźnienia. Musimy tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.