Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

Kredyt dla bezrobotnych - ratun… | vkfictorpia
Każda osoba, jaka choć raz w całym swoim życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której w żadnym wypadku nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu pojęcie kredyt bez bik.

W krótkim artykule postaramy się naszym czytelnikom wyjaśnić te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która to została stworzona przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak aby strategia kredytowa była przeprowadzana na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to dostęp mają tylko banki. Trafiają do niej wiadomości o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to uzyskujemy za konkretne czynności.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie otrzymać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i bardzo często posiadają duże spóźnienia. Wypada tutaj stwierdzić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.