Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników


Każda osoba, która to choć raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to pod żadnym pozorem nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii kretytowej, który przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom objaśnić te naczelne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która to została stworzona poprzez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki żeby strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której to wejście mogą mieć tylko i wyłącznie banki. Trafiają do niej adnotacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy konkretnego kredytu jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to zdobywamy za ustalone czynności.
IAMSport
Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość uzyskać bez analizy informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową propozycją są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dosyć często posiadają duże opóźnienia. Musimy tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane przez podmioty pozabankowe.
http://podzastaw.org