Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

kredyt pod zastaw dzialki rolnej
Przebywamy w systemie konsumpcyjnym. Zdołamy to wychwycić każdego poranka, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas propozycje reklamowe, które to prowokują do zakupienia nowego auta lub nowatorskiego odbiornika tv. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było szczytem technologii, w tej chwili jest już anachroniczne. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś nabyć jeśli nasze honorarium na to nie daje szansy. Świetnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili możemy postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych artykułów kredytowych, które są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że przeważnie gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle ważne, iż na takim dokumencie widnieją możliwe obciążania (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeżeli bank zobaczy tego rodzaju informację to zrozumiałym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do użytkowników zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego przychodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są przydzielane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. agencje chwilówkowe. http://www.kiwibox.com