Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Przebywamy w systemie konsumpcyjnym. Mamy możliwość to zarejestrować każdego dnia, lustrując telewizję, serfując po Internecie i czytając codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas oferty reklamowe, które prowokują do kupna nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy wstecz było ostatnim krzykiem techniki, dziś jest już anachroniczne. W jaki sposób zdołamy coś zakupić jeśli nasze honorarium na to nie zezwala. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili jesteśmy wstanie postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów finansowych, które są proponowane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Fundamentalnym zagadnieniem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż przeważnie jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do przedstawienia zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, że na takim dokumencie są widoczne ewentualne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym egzekucja komornicza. W przypadku gdy bank widzi tego rodzaju wzmiankę to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przydzieli.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są przydzielane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. marki chwilówkowe.