Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, jaka chociaż raz w całym swym życiu miała styczność z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik. Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom wyłuszczyć te naczelne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, jaka została powołana do życia przez Związek Banków Polskich u zarania lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki tak by polityka kredytowa była przeprowadzana na właściwych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której to dostęp mogą mieć wyłącznie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które otrzymujemy za konkretne działania.
http://www.kiwibox.com/feaoulicia/blog/entry/125218245/kredyt-bez-zdolno-ci-kredytowej-dost-pnny-od-r-ki/?pPage=0
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość otrzymać bez weryfikacji informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju propozycją są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań i dość często mają znaczne spóźnienia. Należy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.