Kamyjka

Posiadamy kompleksową ofertę, umożliwiającą wykończenie podłóg t pełnym zakresie. Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu materiałów włókninowych takich jak dywany (czyszczenie dywanów, pranie dywanów), meble tapicerowane (czyszczenie tapicerki, pranie tapicerek), oraz materace (czyszczenie materacy, pranie materacy).Profesjonalne pranie dywanów i mebli tapicerowanych to oferta, która powinna zainteresować praktycznie każdą rodzinę.
My mamy na to radę - kompleksowe czyszczenie parowe, przywracające blask i dobre samopoczucie w miejscu pracy. Czyszczenie przeprowadza się maszyną ekstrakcyjną (natryskowo-ssącą), zwaną ekstraktorem (potocznie odkurzaczem piorącym). Zapewnia dogłębne czyszczenie włókien, jest delikatny d-LA czyszczonych materiałów, pozostawia przyjemny zapach i jest pełni skuteczny t zimnej wodzie.
To bezpieczne i ekologiczne czyszczenie tkanin, bez użycia rakotwórczego środka - czterochloroetylenu, stosowanego watts pralniach chemicznych. Pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin Pruszcz Gdański i okolice. Pranie dywanów może odbyć się u Państwa w domu, można przywieźć do Nas dywan, lub Your możemy odebrać i odwieźć dywan. Specjalistyczne czyszczenie wykładzin często potrzebne jest również w biurach, gdzie ze względu na większą liczbę osób korzystających ze wszystkich pomieszczeń, wykładzina brudzi się szybciej.
Dywany tkane dzielą się na dwa typy - wzorzysty axminster i wilton, który możne zawierać do pięciu kolorów. Wykonamy pranie dywanów i pranie wykładzin w Państwa domach, pranie kanap, pranie łóżek i wszystkich innych mebli a także pranie dywanów i pranie wykładzin w przedszkolach I-w firmach. Do wykończenia posadzki watts pomieszczeniach dla dzieci proponujemy wykorzystanie dywanów i wykładzin dywanowych.
Profesjonalne usługi czyszczenia kanap, sof, narożników, wykładzin i dywanów realizujemy za pomocą specjalnych środków posiadających certyfikat ISO 9001, będącymi preparatami nieszkodliwymi i nieuczulającymi dla dzieci i zwierząt w domu podczas prania i po skończonej usłudze. Nowości w naszej ofercie, tym razem 3 nowe wzory wykładziny pcv Maxima Eko dostępne w szerokości 2m / 3m. Zapraszamy.